Wpis z mikrobloga

No i Łódź się skompromitowała po raz kolejny w kwestii infrastruktury sportowej.

1. Stadion ŁKS
2. Stadion Widzewa
3. Łodzianka
4. Stadion Orła

Wszystkie 4 obiekty to buble.

Brawo Zdanowska.

http://www.expressilustrowany.pl/sport/a/mecz-zuzlowcow-orla-odwolany-stadion-zuzlowy-to-kolejny-lodzki-sportowy-bubel,13392303/?utm_source=facebook.com&utm_medium=express-ilustrowany&utm_campaign=zuzel-kompromita

#lodz
  • 23
@Pooodi ŁKSowi się przyda jakiś porządny stadion. Już są w pierwszej lidze, oby jak najszybciej wrócili do Ekstraklasy. Poza tym to trochę niepoważnie wygląda, ta jedną trybuna. Z tego co się trochę orientuję to właśnie ŁKS jest klubem z którym sympatyzują bardziej ludzie z Łodzi, a Widzew raczej tym, któremu kibicują ludzie z tych ościennych miejscowości. A stadion postawili właśnie Widzewowi.
Poza tym... ostatnio gdzieś widziałem że w najbliższych latach Łódź ma
@Pooodi być może, jakoś bardzo z Łodzią związany nie jestem, tak słyszałem od paru ludzi stamtąd. Ale może się to zmieniło.
A co do bubli...
Najlepiej widzę przykład Poznania. Mamy tu spory stadion, ale perełka to to nie jest. Wygląd z zewnątrz, mi się nawet podoba, kwestia gustu. Oczywiście o ile nie patrzy się na tę nieszczęsną IV trybunę, która nie #!$%@? nie pasuje do reszty.
Koncertu na nim nie warto robić
@mikik41: Nic sie nie zmieniło. Łódź od lat jest podzielona 50/50. Ktoś Ci po prostu makaron nawijał na uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Atlas Arena to prawda, udany obiekt. Ale nie wybudowała jej obecna prezydent.

Wszystkie obiekty sportowe wybudowane za rządów Zdanowskiej to buble. Spora częśc nienadająca się do używania - jak stadion żużlowego Orła czy obiekty sportowe na Łodziance.

A poszły na to setki milionów zł.
@Pooodi: Kropek dobrze planował i pchnął to miasto do przodu pod względem nie tylko estetycznym. Budował, otwierał na nowe firmy. Zdanka przejęła projekty po nim i to jest jej sukces. Tyle. Splendor po Kropku sie skonczyl, to ludzie widza, ze cos nie do konca jest dobrze rozegrane. Cóż - łatwo się pożycza, trudniej spłaca.
Z tego co się trochę orientuję to właśnie ŁKS jest klubem z którym sympatyzują bardziej ludzie z Łodzi, a Widzew raczej tym, któremu kibicują ludzie z tych ościennych miejscowości. A stadion postawili właśnie Widzewowi.


@mikik41: o gurwa nie skomentuje, ani nie zapytam komu kibicowali ludzie mówiący Ci to ( )
@Atencyjny-Kitku: weź człowieku rozpędź się i jebnij w ten głupi czerep xD stary parch pchnął miasto do przodu. Wszyscy wiedzą że każdy buduje na kredyt, a już najlepiej powinni to wiedzieć obecni rządzący państwem.
rating miasta jest dobry, perspektywy dobre, zmienia się bardzo dużo i bardzo fajnie, reszta zależy od człowieka który narzeka, nie od włodarza miasta.