Wpis z mikrobloga

@Formbi: polskie prawo, i regulamin oraz algorytmy to co innego. I wypad z tagu bozego z poglądami politycznymi i religiami, tu jedynym prezydentem jest konon. A kolega @Sajkoo podaje powody i moment zaczepienia do zgłaszania filmów mexyka, bo część mireczków (w tym ja) się tak bawimy, więc nawet nie obnażył swoich poglądów tylko powód zgłoszenia
Przecież tu kompletnie nie chodzi o moje uczucia religijne tylko o kolejnego bana dla Moczopijano. Myślisz że naprawdę bałem się latających noży, które dzisiaj zgłosiłem?
@William2290: Nie wiem jak można mieć tak zamknięty umysł i nie być chętnym na jakieś zmiany na tej monotonnej Szkolnej. Rozumiem, że lubisz obejmować aurą nietykalności Szkolną i zamykać dostęp dla zewnętrznych osób zostawiając miejsce dla swojego koła wzajemnej adoracji w postaci 3 takich sam #!$%@? jak ty. Pytanie retoryczne, bo widać, że jesteś autystyczny - nie wiem czy jesteś nieinteligentny czy masz problem z percepcją , ale Szkolna już od
@1123dasdasdas: Nie wiem jakie bariery, co ma ban do meksyka, świetna zabawe mam z tego. Siedź w niemczech ciesz się puszczalską córką i spie*dalaj. Nie chce mi się czytac tych wypocin żeby zrozumieć wszystko dokładnie o co ci chodzi
@William2290:
Komputerowca mial tylko szczoch- tego mlodego chlopaka z Olsztyna. U pasozytow przewinal sie tylko Pawelek #!$%@? z Lublina (boyfriend/alfons Nati), ruski ksiadz (raz), gimbusy z urodzin (raz) i gruba Urszula z Piotrkiem (tez chyba raz jako komputerowiec, za to bywala czesto przy innych okazjach)
Sponsorzy to tylko Pawel z Warszawy i Dariusz z Niemiec, ale nie kojarze zeby ktorys z nich byl komputerowcem pasozytow (choc Pawel podarowal im komptery, a
@William2290:
Jako ktos kto wysluchal dziesiatki godzin dariuszowego #!$%@?, moge spokojnie stwierdzic ze to nie on. Dariusz ma 45lat i nawet nie slyszal o Wykopie, poki intruz carter nie podkablowal Timmiego, a ten powyzej zna wykopowy slang i wrzuca mlodziezowe wstawki o jakich biedny Dariusz moglby tylko pomarzyc, takze po ang (a po 20 latach w Rajchu biedak dukal niczym Pasozyt jakis prosty tekst po niemiecku o Gross Bembenie pod smiesznym