Wpis z mikrobloga

Znowu się zaczyna: wielu fanów zaczyna snuć swoje teorie. Jak wiadomo, do obsady epizodu IX dołączy Keri Russel - aktorka, która z Abramsem współpracowała i już na redditach i forach ruszyła giełda postaci: "omg Mara Jade!", "matka Rey", "o m g Mara Jade i matka Rey jednocześnie!"
Dlaczego ludzie to robią? Piętrzą się teorie i oczekiwania, a jeśli coś pójdzie nie po ich myśli, to znowu będzie wina reżysera xD
Ja chyba powtórzę taktykę z TLJ: obejrzę teaser i nic więcej do premiery. Żadnego czytania teorii, szukania przecieków. Polecam ten styl życia ( )
#starwars
Pobierz jablkabanany - Znowu się zaczyna: wielu fanów zaczyna snuć swoje teorie. Jak wiadomo,...
źródło: comment_cHYVXFEb9mCGseG3isKkxXRHER8xBnAn.jpg
  • 7
o m g Mara Jade i matka Rey jednocześnie!"


@jablkabanany: xD
Mam nadzieję tylko, że Keri nie będzie jakąś fioletowo-włosą wariatką, uwielbiałem ją w Americans, a jak kiedyś pojawiła się w The Scrubs to dosłownie się zakochałem ;)
Też chyba nie będę już nic oglądał, no może pierwszy trailer, jakoś po 8 straciłem zapał na 9


@Hrabia_Vik: zasługuje na własną trylogię ;) chociaż chyba nawet bym sobie zagrał w jakąś