Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze czytam, że w tej grze nowi bohaterowie przez 2 tygodnie są o 50% drożsi dla zwykłych graczy? xD Blizzard, dobrze się czujecie? Zawsze to tak było? Bo mi się nie przypomina.
Mam 10k odłożone na Białowłosą, które udało mi się zebrać przez miesiąc razem ze stymulatorem (coś poszło w paczki też) i teraz nie wiem, czy kupować innego bohatera czy czekać. No lipa straszna. W lolu postaci są droższe o jakąś 1/5 ceny przez tydzień, aby ludzie nie wbijali na gry rankingowe. Tutaj wyraźnie widać trzepanie hajsu na nowych postaciach. A mogliby chociaż lepsze skórki robić...
#hots
  • 10
@Kummernis: nowi bohaterowie kosztują zazwyczaj 15k. I jest tak od dawna. ( gram dwa lata więc nie wiem jak było wcześniej). Nie ma co si€ napinać powoli nazbierasz na wszystkich. Mi brakuje 2 do kompletu a wcale nie gram za dużo i kasy też w to nie pompuję.
@Goofniany_Golem: No pewnie za 10 lat też pewnie wszystkich uzbieram, zakładając że będę w to grać. Albo trzeba w miarę regularnie robić misje, albo wbijać poziomy postaciami, a do tego trzeba grywać ciągle z ludźmi.

@Segor: Yyy, no może taki, że za 2 tygodnie mogę nie mieć już tyle czasu i chęci?
@Kummernis: Przecież i tak nie ma sensu grać wszystkimi na raz, bo się wtedy nie ogarnia tych postaci. Gra się kilkoma tak mniej więcej do 10-15 poziomu i wtedy bierze za kolejnych. W takim trybie spokojnie starcza kasy na kupowanie kolejnych postaci.
@Kummernis: Tego, w którym piszesz, że nie masz kasy na nową postać... Ja mam 40k i nie planuje na nic wydawać, bo i tak mam 20 postaci na niskim lvlu do zrobienia. Dzięki temu jak będę miał kaprys kupienia jakiejś postaci to nie mam z tym problemu.
@Segor: Na mounty wydawaj! No już ogarniam o co Ci chodzi. Masz rację, gra się tylko kilkoma. Mam kilka postaci sprzed 2 lat, ale po tym czasie średnio mi się nimi gra. Chcę nowe, a co dużo zajmuje czasu. Poza tym kolekcjonowanie postaci samo w sobie jest fajne ¯\_(ツ)_/¯