Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jestem w Grecji, mam włączone dane sieci komórkowej oraz roaming danych i nie działa mi internet, wyskakuje problem pic related i nie wiem, o co chodzi. Na telefonie z Androidem w Niemczech czy Czechach mi normalnie działało. Smsy i połączenia telefoniczne działają normalnie. Sieć to a2 nobile. Pomuszcie bo bez neta to jak bez renki.

#ios #apple #iphone #a2mobile #turystyka #podroze #grecja
wisniowy_smak - Hej Mirki, jestem w Grecji, mam włączone dane sieci komórkowej oraz r...

źródło: comment_Ggkc1GnTCYFEcpdN9MgF4MXzHwWQNVNk.jpg

Pobierz
  • 21
Czasami jak włączam roaming danych i LTE to wtedy telefon pokazuje "brak sieci". Wystarczy na sekundę przełączyć na tryb samolotowy i wyłączyć i wszystko działa. Może to coś w tym stylu? ;)
@KaluHeHe: @piard2137: @krootki: A2mobile to nie jest taka "normalna" sieć. Tam napwet roaming się nieco inaczej włącza - "aplikacją SIM". To to jest w miarę fajne jako dodatkowy numer i to w kraju. Jako pierwszy bym tego nie chciał mieć. A wiem co mówię, bo mam tą kartę.
BTW - to jest sieć, która została się z Rydzykowej sieci "wRodzinie". :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: @KaluHeHe: haha dokładnie sam kiedyś się w to wpakowałem na tydzien. Rozmowy z metalicznym pogłosem, gubienie zasięgu roaming a o 5 zł drożej jest orange na karte. Net praktycznie nie limitowany jednak bez reliktu zwanego mms. Roaming działa bez problemów koszt dopłaty do 1GB za granicą to koszt kilku złotych.
bez reliktu zwanego mms


@archi3: cyz ja wiem... ja pracowałem to agentura chciałą by obrazek posłać MMSem...nawet L4... xDD

Ile koztuje dopłata do 1giga? w Plus drogo jak #!$%@?..
niby 500mb mam skasowało mi za 300zł jakieś 4zł... więc lipa...
Szczerze mówiąc to chyba nigdy nie miałem z nimi problemów. Zarówno z roamingiem jak i u nas w kraju. No limity mają chyba najtańsze, a poza tym transfer na social media za darmo. Nie ma na co narzekać w moim przypadku. Wiadomo, ze nic nie jest idealne i wszędzie są jakieś wpadki, ale mnie akurat ominęło.