Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelle dorabiam na boku...
Jeżeli macie 2,3,4,5 letniego lapka to z pewnością przyda mu się powiew świeżości, za 50 złotych z przyjemnością wyczyszczę Wasz sprzęt w środeczku i wymienię pasty termo-przewodzące i termopady tak aby komputerek się nie przegrzewał a co za tym idzie sprawniej pracował i był w stanie działać dłużej na baterii. W zwykłym blaszaku też warto to robić ale z tym to raczej poradzi sobie większość z Was. Mam nadzieję, że nie uraziłem nikogo taką formą reklamy.

Dajcie lajka ;) https://www.facebook.com/naprawmnie/ można wygrać taki serwis za darmoszkę.
#rybnik #zory #jastrzebiezdroj #swierklany
  • 8
@HatePunk88: Zarobkowo działam od 3 tygodni i wyczyściłem już 13 laptopów, jest zapotrzebowanie. Od zawsze pomagałem rodzinie i znajomym, mam masę sprzętu i znam sie na sprzęcie. Potrzebuję lewą kasę żeby zabrać żonę z dziećmi na wigilię w jakieś ciepłe miejsce, taka niespodzianka dla ukochanej mi się wymarzyła. Ponad połowa zleceń to były produkty Apple ;)
@TP89: Ale ja nie mówię że nie ma takiego zapotrzebowania. Po prostu wykop to zły target,tu siedzą albo 30 letnie konie co stać ich na wymianę laptopa co 2 lata bo mają dobrą robotę ale smutne życie,albo 17 letni koniobijcy co nie mają żadnej przyszłości ale potrafią naciągać rodziców.
@TP89: życzę powodzenia, jak były serwisant z #rybnik . Na lewo można jak najbardziej to zrobić za 50 zł ale z drugiej strony prywata na większą skale niszczy rynek. Ja zmieniłem branże, mimo że nadal mnie do niej ciągnie. Serwis to super sprawa ale na dzień dzisiejszy praktycznie nie da się z tego utrzymać.

Jak będziesz potrzebował wsparcia merytorycznego to daj znać;)
i używaj opasek antystatycznych albo wykup sobie OC prywatne