Wpis z mikrobloga

@Lemartez: Komisja nie jest autorem, tylko opiniodawcą.

Tu masz listę autorów ustawy (posłów, którzy wnieśli projekt, ale nie wiadomo na ile są faktycznie autorami):

Do reprezentowania wnioskodawców w pracach nad projektem ustawy
upoważniamy pana posła Arkadiusza Litwińskiego.
(-)
Elżbieta Achinge
r;
(-)
Renata Butryn; (-)
Stanisław Chmielewski;
(-)
Grażyna Ciemniak;
(-) Barbara Czaplicka;
(-)
Arkady Fiedler;
(-)
Czesław Gl
uza;
( -)
Tomasz Głogowski;
(-)
Rafał Grupiński;
(-) Andrzej
Gut-Mostowy;
(-)
@Lemartez: E-maile już wysłałem wcześniej odnośnie tego projektu, sprawą się interesuje od dawna. Tutaj tylko wytknąłem że komisja zamiast skupić się na przepisach i sprawdzać co jest dobre, a co złe to zajmuje się bronią do rekonstrukcji i co się stanie z bronią ordynatora szpitala który jest myśliwym, a popełni "przestępstwo służbowe" niezwiązane z bronią. I tak przechodzi ten projekt coraz dalej.
@Lemartez: Nie.
Pare tygodni temu dostałem odpowiedź z MSWiA odnośnie implementacji Dyrektywy UE i ustawy o broni i amunicji do użytku cywilnego, ale to była standardowa odpowiedź którą otrzymywał każdy na wniosek o udostępnienie informacji publicznej, z którego nic nowego się nie dało dowiedzieć.
@Vuko____: No ja pisałem bezpośrednio do posłów, firm które zajmuja się produkcja/dystrybucja broni lub amunicji, klubów strzeleckich, czy firm które zajmuja się szkoleniem z zakresu użycia.... zobaczymy co z tego wyjdzie