Wpis z mikrobloga

Mirki szybka piłka.
PS4 SLIM czy XBOX ONE S ?
czy warto do ps4 dopłacać 500zł za to żeby pograć w te parę exlusive gierek ?
no i tak jak patrzę to xbox chyba wydaję się trochę "przyjaźniejszy" dla gracza pod kątem cen itd.
Nie ma to na celu rozkręcenia gówno burzy na temat, która lepsza tylko po prostu pomoc w wyborze konsoli bo #pcmasterrace już mnie #!$%@? powoli z tym że co chwilę najlepiej robić upgrade kompa.

#konsole
#ps4
#xboxone
#gownopytanie

PS4 SLIM CZY XBOX ONE S ?

  • Xbox One S 30.8% (45)
  • PS 4 Slim 69.2% (101)

Oddanych głosów: 146

  • 25
@Bugz: Zależy to od wielu kwestii. Po pierwsze czy gry ekskluzynwe na ps4 Ciebie interesują? To jest jednak kluczowe pytanie. Bo imho nie licząc tych ekskluzywów to xbox ma lepszą ofertę - wsteczna kompatybilność, abonament na gry itp.
gdzie ty masz 500 zl do doplacenia? Ps4 slim i xbox one s sa w podobnych cenach.

I tak, lepiej wziac ps4.

@juma777: 500zł ale teraz sprawdziłem cena ps4 slim chyba poszła w górę do 1200-1300 zł. Xboxa s można kupić za 900 zł.
@budus2 no tak jak patrzylem to te subskrypcję na granie online tez są tansze w xboxie
@Kiedys_Mialem_Fejm: przepraszam :( budżet w sumie mam taki że mogę kupić i to i to tylko po prostu nie lubię przepłacać , a jeżeli chodzi o gierki to no lepiej wygladaja te exlusive ze strony PS4 ale właśnie się pytam was czy są one aż tak dobre że warto dopłacić do ps4
chodzi też o takie rzeczy powiedzmy kosmetyczne w stylu jakaś płynność działania interfejsu, stabilność serwerów,platformy itd. czyli rzeczy których nie sprawdzę bez jakiegoś ogrania na jednej czy drugiej konsoli
@wysuszony no akurat teraz to mam laptopa (tak wiem
...) Ale no tak wymagała sytuacja że musiałem akurat zrobić upgrade na laptopa dlatego też kupiłem go za 6k no ale już po 2 latach mocno się poci więc chce po prostu kupić konsole i zacząć takie bardziej kanapowe granie na luzie a komputer używać bardziej do pracy.
@Bugz: Kupujesz ps4, dołączasz do lokalnych grupek na fejsie typu "wymiana gier", kupujesz kilka gierek, ogrywasz, sprzedajesz i wychodzisz na 0, ewentualnie 10-20 zł w plecy na gierce jeśli wcześniej przepłaciłeś lub poleciały ceny. Powtarzasz w nieskończoność. Grasz za grosze. Ewentualnie możesz kupić plusa, na necie kody na 365 dni latają po ~~180 zł.
@Bugz: Tu lezy problem, laptop to bylo kijowa inwestycja, pcet z tej polki cenowej bylby na tyle mocarny ze bys nawet na konsole nie spojrzal.
Imho sprzedaj lapka i kup pcta na bazie ryzena.
Konsola konsola, i tak to kosztuje od cholery a oferuje niewiele.