Wpis z mikrobloga

lista bez kontraktów całkiem niezła, ale pierw treba ich złapać


@demoos: wystarczająca żeby dobrać jeszcze 15 zawodników z myślą o pomocy na wiosnę i ew. żeby powalczyć o top10 mniejszych tourów niż GT, ale zgoda, trzeba ich w końcu łapać

@HalBregg: spokojnie, dopiero 33 lata, a słabszy sezon ma w tym sezonie :)
@Pierre_Billotte: Jest to o czym rozmawialiśmy - Ochowicz ma łeb na karku i w nim jedyna nadzieja przyszłego BMCCC (:P), że właśnie pójdzie w tego typu zawodników\

@cult_of_luna: @AbaddonLincoln:
Taki Mollema, Reichenbach czy SL Henao z pewnością by się pokusili na transfer przy obietnicy Liderowania na którymś z Tourów. Henao jest przez cały sezon drugim nożem, Reichenbach pewnie zależnie od tego co mu zaoferuje FDJ.
Ale Mollema, Amador czy
@schrodingerscat: @cult_of_luna: @HalBregg: @demoos: @AbaddonLincoln:

Wołam wszystkich bo już nie pamiętam co kto pisał :D
Ja się już nauczyłem żeby nie oceniać składów drużyn (głównie w innych sportach niż kolarstwo) nim nie są zamknięte, szczególnie jeśli gwarancje finansowe wyglądają ok.

24mE wygląda bardzo ok. W Gerainta to raczej nie wierzę xD, ale właśnie tak jak pisze schrodinger, wielu z tych wolnych ma teraz rolę w zespole poniżej
@Pierre_Billotte: szczerze mówiąc, nie wiem jak to działa w kolarstwie, ale jestem sobie w stanie wyobrazić model biznesowy taki, że jeśli ktoś jeździ za śrubki w CT, to jego kontrakt można wykupić jakby go w ogóle nie było - oczywiście za uzgodnieniem 3 stron. Chętnie obejrzałbym takiego Philipsena właśnie w ekipie WT w której nie będzie jeździł lidera tylko w 1.1, jak np. Halvorssen w Skaju, a pojedzie sobie jakiś Frankfurt