Wpis z mikrobloga

@West4: @lubieherbate88: nie, po prostu powinna mieć specjslną tytanową obudowę z równoważnikiem do wybiegań treningowych. Zapewne brak odpowiedniego obuwia z amortyzacją Depplera także przyczynił się do uszkodzenia telefonu. Warto tutaj dodać, że nie powinno się biegać bez specjslnych dłuchawek biegowych bluetooth, oraz warto by się na przyszłość zastanowić nad protezą stawu skokowego w lewej nodze, bo najczęściej po tej stronie biegacze powinni nosić telefon. Przy odpowiedniej protezie, telefon przestanie się
@noitakto " To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubieherbate88: ramka się nie wygiela od tego uderzenia? Jeśli chodzi o kasę to ze 200 zł pewnie będzie to kosztować, od ręki może być ciężko bo Wyświetlacz musi sie skleić ;)