Wpis z mikrobloga

@adhonores: Zapewniam że ulep to to nie jest ;) Samochód robiony przez firmę z Częstochowy znaną w całej Polsce ale też i za granicą ;) Serwisowaniem zajmują się oni albo jakikolwiek inny sprawdzony warsztat zajmujący się samochodami sportowymi lub luksusowymi, tam się bardziej znają na rzeczy niż u Mirka w stodole.
@marek-kalka: Do swojej Mazdy też mogę wrzucić jakieś nowe alusy, wymienić lusterka na te z wersji Sport, przyciemnić tylne lampy i założyć pierdzący wydech i nic to nie zmienia, może troche poprawia wygląd auta jeśli są dobrze dobrane mody. Ty chyba naprawde nie ogarniasz co to jest sleeper. Nawet jeśli auto wygląda na lekko modowane to jeśli to jest jakaś Corsa czy inna Meriva to nie spodziewasz się 250 koni pod
@NzeroZeroB: Już wisi od kilku miesięcy, sleeperek dobry, pierwotnie była chyba za 25 kafli, teraz jest za 20. Ale jakość wykonania swap'u czy tam swapa jest naprawdę dobra. Nie spodziewałem się że zobacze ją też na Wykopie xD

Swoją drogą wisiała też ostatnio Corsa A 250km chyba też z Z20LEH od Astry H albo z tym 2.0 z Calibry którego oznaczenia już zapomniałem i poszła jak ciepłe bułeczki ( ͡°
Swoją drogą wisiała też ostatnio Corsa A 250km chyba też z Z20LEH od Astry H albo z tym 2.0 z Calibry którego oznaczenia już zapomniałem i poszła jak ciepłe bułeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Thompson_x: O to ciekawe, musiała pewnie kosztować poniżej tych 20k czy się mylę?
Tak, ta Corsa wisi już trochę, i myślę że te 20k to jest naprawdę dobra oferta. Pewnie całość wyszła ponad
@NzeroZeroB: Bodajże 16 900 ale nie pamiętam dokładnie, napewno poniżej 20k.
Z tą Corsą C się zgodzę, to jest naprawde dobra oferta bo swap nie był robiony u mirka w garażu tylko w TRS-Racing w Częstochowie przez profesjonalnych ludzi. Ta Corsa była chyba kiedyś wersją Base z 1.0 pod maską, swap wykonano w 2013 roku więc sam samochód kosztował około 8-10 tysięcy gdyż samochód z 2004r, biorąc pod uwagę że było