Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder

dzisiaj słyszałem prawdziwą historie o nagorszym przegrywie,myślałem że te anonimowe mirko to jakieś ściemy
W skrócie gość zostawił w Polsce dobrze płatną pracę za ok 10 tys zł miesięcznie żeby jechać do niemiec bo jego laska z Polski wstydziła się być Polką mimo że nie zna innego języka, zdecydowali się wyjechać XD

Pojechali do niemiec i on ją tam utrzymywał i opłacał szkolenie z niemieckiego a sam pracował jako technik jeżdżąc po Niemczech naprawiając jakieś tam odbiorniki

No i ta laska okazało się że wali się z niemcami w jego chacie zaraz po jego wyjściu do pracy praktycznie, on ją nakrył na tym ale jej wybaczył bo to przez to że ją zaniedbuje, później się scenariusz powtórzył i teraz najlepsze, ona oficjalnie jest już z jakimś niemcem i się z nimi spotyka ale mieszka razem z typem z PL zanim sobie coś ogarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a dałem hasztag tinder bo to takie same gurestwo jak tam
  • 4
@taktosiekonczy i to jest prawdziwy stulej i przegryw, zwykly pantofel ktory daje sie #!$%@? dla jakiejs laski. A nie te ginbusy ktore płaczą ze anka z lawki obok nie chce z nimi siedzieć.