Wpis z mikrobloga

@drhu: #!$%@? glupoty...jak nie potrafi pociagnac rozmowy to o czym ma z nim pisac ? Ludzie nie maja czasu na pisanie zeby tylko bylo tymbardziej, ze sie pozniej taki podjara i bedzie ja stalkowal czy cos jeszcze.
@Seractil12: to jest czysta natura ludzka. Ja jak się nudzę, to czasem piszę do dziewczyn, które kompletnie mnie nie interesują i potem tylko ignore/unmatch. Poza tym tinder to nie jest miejsce na rozmowy albo bajere; Profil=wszystko.
Jednak pozostane przy swoim. Sadze, ze maja wiecej adoratorow i mniej czasu niz Ty i nie musza sie tak bawic kiedy sie nudza. I w to nie uwierze. Nie kazda bedzie sie chciala z toba ruchac bo jestes ladny czy bogaty...chca czegos wiecej, nawet jak dac to nie jakiemus debilowi, wiec jak dla mnei to uwazam, ze i ta rozmowa jest wazna,
@Wykopus_Mirkus_Rex: szkoda czasu. Od pierwszej wiadomości sugeruj umówienie się, tego samego albo kolejnego dnia, opcjonalnie w weekend i ewentualnie możesz sobie popisać, jak przez parę dni nie ma czasu. A te wszystkie, które "najpierw zobaczmy czy mamy o czym rozmawiać" albo "nie daję swojego numeru nieznajomym", to #!$%@?ć prądem. Potem takie sfrustrowane siedzą tam po parę miesięcy i dłużej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wykopus_Mirkus_Rex: ja ostatnio lepszą trafiłem... generalnie gatka na czacie się kleiła, umówiliśmy się, wydaje mi się, że było nieźle, bo dowiedziałem się gdzie mieszka, pracuje itp. odprowadziłem do domu, powiedziała, że było fajnie, bo jak by nie było to by się zmyła po godzinie, potem się umówiliśmy na następny raz...
dzień przed umówionym spotkaniem przestała się odzywać, a następnego dnia usunęła parę :D
laski są #!$%@? :D