Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Dobra wkurzyłem się na #virginmobile
Dam im jeszcze szanse ten tydzień, a potem baj baj. Szukam nowej sieci i moje wymagania:
- na kartę
- bez umów
- do 30zl miesięcznie i powyżej 10gb internetu w cenie
- darmowe sms do wszystkich i za 100minut do wszystkich sieci
- najlepiej coś co korzysta też z zasięgu plus bo jedynie oni na tym zapyziałym Podkarpaciu mają wszędzie zasięg
#vikingmobile #plus #orange #tmobile

Wymagam by działał internet i w razie problemów był jakiś bok
  • 24
@desygnat jeśli na zasięgu plusa, to plush na kartę (rozmowy i SMS oraz MMS oraz 10 GB za 25 zł.
Do rozważenia też A2mobile. Rozmowy, SMS, MMS za 20 zł z 5 GB z progresywnym lejkiem. Do 5 GB z pełną prędkością, potem 5 GB do 3 Mbps, 5 GB do 1 Mbps i bez limitu do 512 kbps.

Warto też zapoznać się z sieciami Lajt mobile i premium mobile na abonament
@desygnat Mogę zaproponować Ci dwie oferty.
Pierwsza to Plus Elastyczna na Kartę, w której to za 25 zł możesz aktywować promocję ważną przez 30 dni na Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu. Dostępna jest również usługa Bonus po doładowaniu -im większe zasilenie, tym więcej GB. Tutaj znajdziesz link do regulaminu: https://bit.ly/2Pc6v1s W powyższej taryfie możesz uaktywnić także Rok Ważności Konta.
Druga propozycja to Nowy Plush, gdzie również funkcjonuje usługa Rok Ważności Konta oraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Specjalista_Plus: czyżby powrót po 10 latach do plusa? Ta druga oferta brzmi fajnie i jest podobna do tego co mam w w virgin czyli za 30zl mam 15gb internetu i wszystko oprócz MMS bez limitu. Akurat MMS nie jest już mi potrzebny :) jedynie czym przegieliscie palę to zabranie mi prawie 100zl z konta bo nie korzystałem z tamtego numeru. Wiem nie doczytałem regulaminu ;( do dziś to niemiło wspominam