Wpis z mikrobloga

2018 a cipsoft nie umie ogarnąć serwerów na których gra po 50-300 ludzi z paroma wyjątkami XDDD a zyski co roku większe mają. NIEMIECKA JAKOŚĆ, powtarzam, bo coś się popsuło.
Łaskawie dadzą exp x2, gdzie odrobicie mniej, bo będzie milion razy więcej ludzi. Exp, taski, loot, questy, wszystko przepadło, a oni dają za to 1 dzień pacca XD gdzie od paru dni server save był wydłużony do bólu XD a najlepsze, że dziś już 4,5h się wydłuża i ma "podobno" wrócić dopiero o 20 xDDD
#tibia #tibiazwykopem
  • 11
@ElGovanni: nie dadzą gnojki. Ten niemiecki streamer (top1 pyry) gadał przez telefon z pracownikiem cipsoftu i powiedzieli, że oddadzą 1 dzień pacca (xD) i będzie double exp + rapid spawn (tylko na epoce XD)
@Derasot: nie tak dawno wróciłem ze znajomymi do gry ale długo nie usiedziałem, nie wiem co trzyma tam ludzi, ogólnie społeczność tibijska nigdy nie była jakimś kwiatem inteligencji ale gra jest tak prosta, powtarzalna i wyłudzająca kasę że się odechciewa po paru dniach

ja palkiem robiłem easy solo 300k/h przy czym exp w granicach ~1kk/h więc szybko dobiłem prawie 250 + najlepsze eq i miliony na koncie grając praktycznie 2h dziennie