Wpis z mikrobloga

@Jarmuzyd: A co takiego Premier League osiąga w Europie poza Liverpoolem w finale, który po drodze miał min. inną drużyne z PL? Oprócz tego mamy odpadniecie City z Monaco, Arsenału z Bayernem i kompromitacje United z Sevilla.
@realbs: tu juz nie chodzi o to kto dochodzi daleko w lidze mistrzow, choc wloskiej jakos super w tym nie idzie oprocz czasami juve. Chodzi o ogolny poziom ligi i ile pieniedzy tam jest wkladanych. Przeciez z 4 kluby z pl sa bogatsze od takiego juentusu, a sredniak moze sobie kupic kogos takiego co roma czy milan.
Sory ze nie stylistyko ale pisze z tabletora
@Jarmuzyd: Pod wzgledem pieniędzy żadna liga nigdy nie pobije PL, więc nie wiem czy to dobry argument. Z tymi klubami z TOP 4, które rzekomo wydają więcej niż Juve to przesadziłeś. Najwiecej w to mercato wydał właśnie Juventus. Gdzie takie Spurs, które nie zrobiło żadnego zakupu czy United? Jedynie City robi faktycznie „duże” zakupy, ale wciąż wydaja mniej niż Juve
@realbs: ale nie chodzi mi o jakies transfery w aktualnym sezonie, tylko ogolnie o potencjal budzetowy klubu. Kogo united, liverpool ma jeszcze sprowadzac? Wszystko te kluby maja, pytanie po prostu jak zostana poprowadzone i jakie sobie ustala priorytety. Mimo wszystko na pierwszym miejscu dalbym hiszpanska, potem angielska i na trzecim NA BRONZIE wlasnie wloska. Nie potrafilbym za pl dac wloska ze swiadomoscia ze tam potencjal na mistrza europy ma tylko jeden
@Jarmuzyd: Zauważ też jakie są proporcje przy transferach w Anglii a np. we Włoszech. Serio myślisz, że ktokolwiek w Anglii kupił Naingollana za takie grosze za jakie udało się to zrobić Interowi? Najlepszy deal w PL w kwestii jakość-cena to Salah do LFC. Tyle, że nikt się nie spodziewał, że Momo tak wypali, bo np. w momencie tego transferu, uważałem, że te 40 baniek to zdecydowanie za dużo jak za takiego
@realbs: jak klopp z polakow potrafil robic pilkarzy to z salaha nie dalby rady? xd
wlasnie w tym roku serie a cos strasznie forsuje kupowanie starych pilkarzy
ronaldo
naingolan
chca modricia
ciekawe jak to sie skonczy