Wpis z mikrobloga

@rrobot: Tylu meneli i narkomanów przez 4 dni w SF to ja nie widziałem przez całe życie, ale miasto i tak fajnie
(). A Mirku @ptasigryp Metro mają stare i usyfione, ale co tam zobaczysz to jest dopiero historia na wiele godzin, no i trzeba patrzeć gdzie się siada żeby nie trafić na strzykawkę (ja osobiście nie widziałem, ale parę osób mnie ostrzegało przed
@ptasigryp: Szczerze nie wiem bo finanse załatwiała moja mama z jej bliską przyjaciółką, ale tanio nie było. Alcatraz nie zwiedzisz, bo ludzie rezerwują miejsca rok przed wizytą tam, można co prawda stać z kartką że chce sie kupić bilety w miejscu gdzie odbijają promy, ale to głupiego robota. Szkoda że jesteś tylko na jeden dzień bo w całym Bay Arena jest sporo fajnych rzeczy do oglądania no i komunikacja BARTem (metro
@ptasigryp: Poszukaj czegoś w Oakland najlepiej koło stacji BART, autem w szczycie przez SF to masakra. My ostatnio spaliśmy koło stacji MacArthur w Westwind Lodge płaciliśmy ok $100 za pokój ale chyba można coś tańszego znaleźć w tej okolicy. Nawet było w miarę bezpiecznie, o 11pm na drinka postanowiliśmy gdzieś pójść na piechotę i bez kosy w żebrach wróciliśmy nad ranem ;D
@ptasigryp: moze tez byc ciezko z parkingiem pod stacja w tygodniu, bo duzo ludzi dostaje sie w tens sposob do pracy w SF w godzinach porannych, namiast z tego co pamietam w weekendy parkuje sie tam za darmo, ale to bylo z 2/3 lata temu