Wpis z mikrobloga

Kolega z różowym zbiera się namiot obok a ja jeszcze siedzę w namiocie i ogarniam swój środek. Wychodzę na zewnątrz a ten ziomek stoi w przy naszych namiotach. Widać, że jest z nami tylko fizycznie :D podobno bez słowa już tak dobrą godzinę stał. Cały się trząsł bo to 6 rano była. Znalazłem na ziemi porzuconą koszulkę deep purple dla borata, ale jej nie przyjął :< po chwili sąsiad z innego namiotu wyszedł a on zaczął się do niego wbijać :D ehh.. piękny festiwal, piękni ludzie. #woodstock #polandrock #narkotykizawszespoko
Pobierz hadrian3 - Kolega z różowym zbiera się namiot obok a ja jeszcze siedzę w namiocie i o...
źródło: comment_1jkqB3IL9qcUET8frvSuZHfmCc2rK300.jpg
  • 15
@hadrian3: z takim podejściem w polsce nigdy nie będzie porządnego festu xD jakoś francuzi potrafią się przez 3 dni zachowywać jak zwierzęta, ale jak się zbierają z festiwalu to czyściutko aż pachnie
@hadrian3: no i? własne lenistwo argumentujesz ilością osób? Gdyby każdy zgarniał śmieci do worka i nawet te worki zostawił koło namiotu, nie byłoby takiego smrodu i walających się śmieci. Sprzątanie po woodstocku trwa przynajmniej 2 tygodnie i robią to wolontariusze w ilości takiej, jakiej nie ma nigdzie, po każdym innym feście znacznie mniejsza liczba osób ogarnia to w 3 dni
@hadrian3: w promieniu 20 metrów wszędzie są śmieci xD a w to "jedno" miejsce potem ktoś w to wlezie kopnie i syf gotowy i każdy ma w dupie. Ten festiwal mógłby być spoko, gdyby nie ta mentalność generująca syf i smród. Poza festiwalem też wyrzucasz śmieci gdzie popadnie, bo i tak ktoś sprzątnie i bo reszta też tak robi?
@belong możesz jechać i zwracać wszystkim uwagę. Na wszystkich otwartych festiwalach na jakich byłem, były śmieci na ziemi. Zresztą co za różnica jaki syf jest jak później jest posprzątane