Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa miesiące temu laptop mi się lekko zepsuł (widoczne na zdjęciu, btw jak się go zamknie to ta szczelina też znika). W sumie to działał, ale nie było można go nosić włączonego ani ruszać ekranem, bo się wyłączał przy gwałtowniejszych ruchach. Jednak w czwartek coś chyba się bardziej popsuło bo teraz jak go włączam to niby wszystko się świeci itp i słychać że chodzi ale na ekranie nic się nie wyświetla. Laptop ma 4 lata i zastanawiam się w ogóle opłaca go jeszcze naprawiać, myślę że mógłbym na naprawę wydać max 400zł, bo jak więcej by kosztowało to wolę już chyba zainwestować w nowego lapka, chociaż to zaboli bo here sam utrzymujący się student na ostatniej prostej.. Pytanie do was czy po zdjęciu i opisie jest ktoś z was w ogóle w stanie stwierdzić co mu może dolegać i czy da się go jeszcze uratować? ( ͡° ʖ̯ ͡°) i druga sprawa czy znacie jakiś dobry i nie jakoś super drogi serwis do naprawy kompów w #poznan #informatyka #laptopy #naprawalaptopow #pomocy
Pobierz papperlapp - Jakieś dwa miesiące temu laptop mi się lekko zepsuł (widoczne na zdjęciu...
źródło: comment_LMFRmIWURjc6hJlT2e4mHvOtEwUQZ4Kw.jpg
  • 6
@papperlapp Pewnie glupota, serwisy cie ojebią na kasie. Mi raz chcieli wcisnąć niby wymianę chłodzenia i czegoś tam na 300 cbl gdzie jebnięte było gniazdo zasilania, które trzeba było przelutować. Koszt nowego to ~10-30 cbl robota 50 cbl. Jak wszedłem do nich to im jasno powiedziałem co jest do zrobienia xD potem wymyślali głupoty. Sam bym to wtedy zrobił ale nie miałem stacji lutowniczej.