Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 41 Czwartek :::..

Wszystko zaliczone oprócz punktu 10.

Wstałem przed budzikiem, zdążyłem ze wszystkim. Albo coś się zmienia albo nie wiem co się dzieje. Nigdy nie zdarzało mi się wstać przed budzikiem po 5h snu.

Fit6- naleśniki na wieczór z serem, miodem i dzemem, gdzie po paru chwilach przypomnialem sobie, że przeciez mam sos 0kacal, zamienily sie na nalesniki z serem i sosem. Więc jeden lub dwa był niedietetyczne (o ile naleśniki mogą być dietetyczne) a reszta już z twarogiem i sosem 0kacal. Czyli wyciągnąłem wniosek z popełnionego błędu.

Oczywiście znowu przyszedłem na czas do samochodu, na zgromadzenie w pracy również minuta przed.

Plank: 4:55 zrobione po przyjściu z pracy
Serii podciągnięć- 3s x 4powt

Już niedługo wakacje (ʘʘ) W niedzielę jedziemy z rana. W sobotę postaram sie zrobić podsumowanie całego wyzwania wraz z przemyśleniami oraz planami na przyszłość jeśli chodzi o dalszy ciąg wyzwań.
---------------------------------------------------------------------------
Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku (w dni treningowe po treningu)
11. Podciąganie GTG co godzinę - minimum 2 razy dziennie (obowiązkowo przed i po pracy) + reszta ile będę miał możliwości.
12. Przychodzenie na umówioną godzinę minimum minutę przed czasem.

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #samodoskonalenie #wyzwanie #fit6 #wyzwanieplank
  • 6
@SernikBezRodzynek: chcesz, żebym zrobił Ci zdjęcie? Ogólnie staram się dość szeroko podciągać nachwytem. Aczkolwiek nie jest to max. Mam dość grubą rurkę od trzepaka na którym się podciągam i jest to niewygodne. Jednakże lepsze to niż nic :) trzeba działać z tym co mam. Jak skończę remont to przymocuje sobie drążek w domu do ściany.
@SernikBezRodzynek a ile masz wzrostu? No ja na pewno szerzej niż ramiona, ale nie wiem ile dokładnie. Tydzień temu było 7 powtórzeń max. Dwa tygodnie temu 8. Zobaczymy dziś czy bedzie założone 10 powtórzeń po tygodniu treningów. Dziś podciagalem sie jedynie rano, trzeba dać odpocząć mięsniom przed treningiem głównym. Założenie jest 10,8,6,4 powtórzeń. Później bije rekord w martwym 107kg x4 powtórzenia w ostatniej serii. Dzięki.To mi naprawdę pomaga ( ͡° ʖ