Wpis z mikrobloga

Ostatnio duzo bylo szumu na mirko o #cyberpunk2077, ogladnalem wlasnie ten gameplay i niestety ale musze sie czesciowo zgodzic z ludzmi ktorzy te gre krytykuje. Moze nie wyglada az tak zle jak pisza i na pewno nie jest ani nie bedzie to gowniana gra. Ale na pewno tez nie jest ani prawdopodobnie nie bedzie tez genialna jak Wiedzmin 3.

Ot po prostu taki Titanfall 2 z inna historia i w innych czasach. Chodzisz i strzelasz, duzo cut scenek + jakas tam fabula. Kupic, przegrac, zapomniec. Pewnie dziala tez na #cdprojektred efekt wiedzmina bo po takiej grze kazdy wymaga od nich bardzo duzo a to ot po prostu zwykla gierka.

Smiac mi sie chce z rycerzykow broniacych te gre ze wszystkich sil tylko dlatego ze to polskie studio a gdyby to byl Ubisoft czy EA to by po niej jechali ze nic nowego, odgrzewany kotlet itd.

Ogarnijcie sie ludzie, redzi zrobili po prostu zwykla normalna gierke, pewnie ja jeszcze podrasuja i tyle.

Jakby ja porownac do Wieska to taki troche Avengers i Ojciec Chrzrzestny gier.
  • 19
@Burkhard: Ja pierdzielę, oceniacie grę, jakbyście już w nią grali. To był tylko wycinek, może nawet quest, który się nie pojawi w finalnej wersji gry (tak było z Wiedźminem 3, na E3 pokazali quest, który potem zniknął). Jak dla mnie jedyny zarzut, który można w tej chwili postawić pod adresem gry, to perspektywa pierwszej osoby, bo moim zdaniem psuje to atmosferę. Z oceną grafiki, już teraz zupełnie niezłej, i fabuły, trzeba
@Burkhard: Przecież nie planują wszystkiego zmieniać, a jak ci się wszystko nie podoba to nie ma o czym gadać. Gameplay pokazują ze względów marketingowych, aby podtrzymywać zainteresowanie. Ja poczekam aż gra wyjdzie i w nią zagram, a dopiero później ocenię. Ty możesz smiało oceniać już dzisiaj. Tak samo jak smak dania przed ugotowaniem.
Nie, to ty czytasz, jakbyś opuścił kilka klas.


@beniu89: Czyli bardzo dobrze przeczytałem, naiwnie spodziewasz się poprawy grafiki. XD

Już teraz grafika jest dobra, więc jak poprawią, będzie super - jeśli nie, nikt nie powinien płakać.


@beniu89: Nic na to nie wskazuje. Zwłaszcza, że gra ma się ukazać na tej generacji konsol więc będą równać w dół. Patrząc na ich poprzednie dokonania możemy spodziewać się downgrade'u, pytanie tylko jak mocnego.
Jak dla mnie jedyny zarzut, który można w tej chwili postawić pod adresem gry, to perspektywa pierwszej osoby, bo moim zdaniem psuje to atmosferę.


@beniu89: Jak dla mnie, to jest jeden z głupszych zarzutów, jaki można mieć wobec tej gry, bo perspektywa pierwszej sooby moim zdaniem idealnie tu pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Burkhard Ja nie bardzo wiem czego byś oczekiwal? Chodzenie i strzelanie to przecież element gry. Co można robić w świecie cp jak nie między innymi chodzi i strzelać?
Jak dla mnie jedyny zarzut, który można w tej chwili postawić pod adresem gry, to perspektywa pierwszej osoby, bo moim zdaniem psuje to atmosferę.

: Jak dla mnie, to jest jeden z głupszych zarzutów, jaki można mieć wobec tej gry, bo perspektywa pierwszej sooby moim zdaniem idealnie tu pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@epi Można mocniej. Ja gdzieś w internecie przeczytałem, że komuś się gameplay cp nie podobał
@goomba-pl Downgradu nie będzie bo nie ma z czego ścinac. Gra przecież nie jesteś graficznym arcydziełem. W wiedzminie mieli z czego zcinac bo te pierwsze materiały bardzo mocno dostawały od ówczesnego poziomu graficznego.
@Variv: Idę o zakład, że będzie. Ze względu na otwarty świat, starą generację konsol i całkiem rozbudowaną fizykę, która nie bierze się znikąd i też jest obciążeniem dla układów.
@kamil-kryszkiewicz: Tu na portalu ze śmiesznymi obrazkami problem jest taki, że przeciętny wykopek ma umysłowość dwustanową hejter/fanboy i nie akceptuje stanów pośrednich. Więc pisząc, "a to mi się nie podobało bo..." od razu pakują cię do wora z hejterami. Totalnemu zanikowi ulega umiejętność dyskusji i argumentacji swoich poglądów...
@Burkhard: wtf a co jest takiego w wiedzminie 3 lepszego niz to co pokazane na tym gameplayu cyberpunka? przeciez witcher 3 to gra gdzie podczas walki z finalowym bossem masz ekrany ładowania xD. a pokaz gameplay'u przedpremierowy wiedzmina 3 to bylo lazenie po bagnach (z ta koslawa animacja biegania co w komentarzach na yt ludzie mieli nadzieje ze bedzie naprawiona na premiere a nigdy tego nie naprawili xd) i gadanie z
Pobierz SmugglerFan - @Burkhard: wtf a co jest takiego w wiedzminie 3 lepszego niz to co poka...
źródło: comment_xb6TId6DZ9K9BchCjhfdEdhjHNerG8rR.jpg