Wpis z mikrobloga

@parachutes: tez mam identyczny dylemat, mam jeszcze Mane do wyboru... zobacze co bedzie na pressach jutro, jak nie bedzie przeciwwskazan zeby zostawic C na Aguero(bo tak mam na chwile obecna) to tak zrobie, jesli nie -> szablon :P
@parachutes: Kapitan Salah. Głównie dlatego, że nie mam Aguero. :P Ale nawet gdybym go miał, to raczej Mohamed. Nie lubię rotować opaską, bo zawsze źle na tym wychodzę. Kun lubi w jednym meczu strzelić 4 gole, a potem przez trzy kolejki mieć same blanki. Salah jest bardziej regularny.
@seann: Edenowi bardzo brakuje klasowych partnerów, widać że ma formę i jest #!$%@? pewny siebie po MŚ. Ale skopali go mocno drwale z Newcastle, chyba 5 czy 6 razy leżał. W tym dwa razy ledwo wstał
@parachutes: Widać, że on to wszystko tam ciągnie. Ja liczę, że w końcu to będzie TEN sezon i odpali max (mówię tak od pięciu lat :P). Mam nadzieję, że zakręci się w okolicach 250 punktów, jeżeli ominą go kontuzje.
@parachutes: a rozważa ktoś w ogóle TC na Aguero w tej kolejce? Z jednej strony wiem, że będą DGW, ale wtedy jest duże ryzyko rotacji i wciąż mam w pamięci Kane'a z zeszłego sezonu i jego 9 pkt ;d. Dodatkowo nie wiadomo, czy ktoś sensowny z top 6 będzie miał dobry kalendarz. A Kun przeciwko Newcastle w takiej formie, u siebie. Kusząca opcja ;d
@Mufann: TC to nie taki głupi pomysł, odważny, ale jak sobie przypomnę ile mi zrobił Kane na DGW, jak się okazało, że jest przeziębiony... Newcastle to dobry przeciwnik na TC Aguero. Ostatnie dwa domowe mecze z czarno-białymi to 8 goli filigranowego napastnika The Citizens (czytać głosem Nahornego, w tle leci jakaś ważna akcja)

@seann: Hazard mija dwóch, rozgląda się. Po prawej Pedro. Z przodu kaleka Morata i Kante, który teraz