Poniżej zestawienie występów Polaków zagranicą 30 sierpnia 2018 r.

Eliminacje Ligi Europy
Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad) - 19 minut i żółta kartka w meczu z Torpedo Kutaisi, wygranym 4:0. Bułgarska drużyna łatwo poradziła sobie w dwumeczu z Gruzinami i awansowała do rozgrywek LE. 26-letni pomocnik wszedł w 72 minucie przy stanie 4:0 za Sevtoslava Dyakova.
Jakub Rzeźniczak (Qarabaq Agdam) - na łąwce w meczu przeciwko Sheriffowi. Qarabaq wygrał 3:0 i awansował do Ligi Europy.
Kamil Wilczek (Brondby IF) - 78 minut, gol i asysta w meczu z Genk. Duńczycy przegrali ten mecz 2:4 i odpadli z eliminacji. Pochodzący z Wodzisławia Śląskiego napastnik został zmieniony w 79 minucie przez Nikolaia Laursena. Wilczek zakończył udział w LE z trzema bramkami.
Jakub Piotrowski (Racing Genk) - 22 minuty w meczu przeciwko Kamilowi Wilczkowi. Wychowanek Chemika Bydgoszcz zmienił w 69 minucie Hiszpana Pozuelo. Genk awansował do LE.
Igor Lewczuk (Girondins Boredaux) - 90 minut w meczu przeciwko Gent, wygranym 2:0 i dającym awans do LE.

USA
Konrad Plewa (Real Monarchs) - na ławce przez cały mecz amerykańskiej USL przeciwko Colorado Springs. Przeciwnicy wygrali 0:1.