Wpis z mikrobloga

Hej, Mirko!
Jestem strasznie dumny i chcę się czymś z Wami podzielić.
Mój zespół, Główny Zawór Jazzu, odpowiada za zorganizowanie cudownego muzycznego projektu zrzeszającego 40 (sic!) artystów z całego Poznania i okolic.
Ta inicjatywa doprowadziła do utworzenia Poznaj Poznań 2018 - playlisty Spotify skomponowanej z 80 utworów (po 2 na artystę) pokazującej przekrój twórczości Poznaniaków.
Ponad 5 godzin muzyki najwyższej jakości.
Wszelkie gatunki, wszelkie klimaty. Horyzont muzyczny tak szeroki, że aż ciężko uwierzyć.
A możliwe, że na playliście się nie skończy... :D

(Tutaj link do znaleziska)

Zapraszam do słuchania, obserwowania i polecania znajomym!

#poznajpoznan #poznan #muzyka #rozrywka #qualitycontent #gruparatowaniapoziomu
  • 6
@KapitanPieprz: najważniejszą rzeczą w tej inicjatywie jest to, że nie było researchu, tylko faktycznie współtworzą ją artyści poznańscy, którzy nie mają zaplecza wytwórni czy sławy na całą Polskę. W "Poznaj Poznań" chodzi o to, żeby pokazać to miasto muzycznie od strony, która nie jest tak oczywista, a nie żeby zrobić playlistę z najsłynniejszymi, mainstreamowymi muzykami :D
@KapitanPieprz: a co do gatunków to mamy przekrój przez praktycznie wszystko: Jazz, Blues, Rock, Rap, Elektronika, Metal, Indie, Alternatywa, a nawet Poezja Śpiewana. Naprawdę polecam posłuchać i się przekonać samemu ʕʔ