Wpis z mikrobloga

Czy zasilacz 550W da sobie rade z RTX2070 ? Chce kupić nowe PSU i w perspektywnie kiedyś pewnie bym chciał wymienić 1060 na coś lepszego, widzę fajną oferte na Seasonic PRIME Ultra Gold 550W, ale sie zastanawiam czy kupić tego Seasonica czy jednak szukać czegoś większego np be quiet! 650W Straight Power 11

#pcmasterrace #komputery
  • 5
@zapijaczonydzony: To jest właściwie dobre pytanie, bo składam wszystko sobie po kolei w czasie. RTXa planuje pewnie w perspektywie roku.

Teraz chciałem kupić jakieś PSU i załadowac do CoolerMastera MasterCase MC500Mt (udało mi sie wycebulić na pepperze za 379zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)) przełożyć bebechy które mam teraz i3570k / 1060. No i jak się trafi jakaś okazja to będę zmieniał procesor/płytę główną i RAM, a jak
@ahojekk: Niby dał by radę ale 550 to słabo jak na RTX'a, tzn wentylator będzie w nim działał przy nim na wysokich obrotach i generował dużo hałasu a w dłuższej perspektywie szybko padnie..

U mnie Korsarz 550 miewał zadyszkę już przy FX8350 po OC z GTX1060 przy pełnym obciążeniu kiedy wszystkie trzy HDD'ki poszły w ruch ¯\_(ツ)_/¯