Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kisless virgin 27 lat, rok temu postanowiłem, że wyjdę z przegrywu, dzisiaj straciłem dziewictwo z nieletnią(spokojnie jest legalna xD), która w mojej ocenia jest 8/10 AMA
Mogę Wam dać porady jak się ogarnąć życiowo ale bez normickiego #!$%@? w stylu wyjdź do ludzi, idź pobiegaj. Sam byłem przegrywem(na własne życzenie ale jednak) więc mam rozeznanie w temacie. #przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 42
OP: @priveth: szczerze XD na początku mi się trochę cofnęło ale im dalej w las tym się bardziej mi się podobało, poliż sobie zewnetrzną część dłoni, i powąchaj, no szału nie ma XD
@throwaway6102: ani zł na nią nie wydałem i też na #!$%@? nigdy nie byłem bo to poniżej mojej(wątpliwej ale jednak) godności
@niesmiertelny69: wiedziałem, że takie odpowiedzi się pojawią XD nie, lepiej #!$%@? od normika, który
OP: @LajfIsBjutiful: tak tak deprecjonuj moje osiągnięcie i nie zaruchaj do końca życia XD
@atteint: nadal o 100% więcej niż Ty :)
@Przekopowiec: @Kontozalozonedlapostu: @frytex2:
no wiec mi pomogło kilka rzeczy, przy czym praca nad sobą zajęła rok jak nie dłużej, może najpierw skąd wzięło się moje #!$%@?:
-znęcający się psychicznie ojciec #!$%@?ł moje poczucie wartości i pewność siebie
-uciekłem w świat gierek, internetu, grałem po