Wpis z mikrobloga

@EugeniuszMotyka: no wlasnie zadałem pytanie jak myslicie co powie NASA. A ty powielasz pytanie ;p
nie wspolpracują ze sobą w kwestii BFR. Na konferencji w sprawie wybrania astronautów i na AMA zaraz po niej było kilka wypowiedzi o tym, że jak bedzie SLS to ludzkość osiągnie głęboki kosmos. Jestem pewien ,że SLS będzie mocnym skur*ysynem ale wciąż drogim i jendorazowym. Dlatego ciekawi mnie co powie NASA.
@Jebwleb: i tak ją wydadzą na SLS... Ten projekt nie upadnie bo to będzie katastrofa wizerunkowa to raz, a dwa, że rzad USA będzie to dotował mimo strat bo chce mieć jakieś zdanie i więcej możliwości w tym temacie.
@monarchista: pewnie powiedzą, że gdyby nie oni to niemożliwe byłoby skorzystanie z takiego fajnego i multifirmowego hubu kosmicznego jakim jest KSC. A budowany wciąż SLS pozwoli osiągnąć miejsca w kosmosie, w których ludzkość jeszcze nie była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

BFR - Big Falcon Rocket – Nazwa używana do określania następnej rakiety SpaceX, która ma być większa niż Falcon Heavy.
KSC - Kennedy Space Center – Centrum Kosmiczne im. Kennedy’ego – centrum kosmiczne na Cape Canaveral, zarządzane przez NASA.
SLS - Space Launch System heavy-lift

Jestem botem

jak myślicie co powie nasa jak pierwszy BFR poleci w kosmos? :D


@monarchista: pewno zależy który dział.

będą się cieszyć bo kasę która normlane wydali by na budowę rakiet wydadzą na budowę satelit i sond które rakiety muska wyniosą na orbitę


@Jebwleb: ano ci od eksploracji kosmosu i prawdziwej nauki się będą cieszyć bo obecnie mają związane ręce absurdalnymi kosztami wynoszenia ładunków. SLS będzie już w ogóle istotną częścią kosztów