Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie te poważne wpisy (szczególnie na Reddicie) o tym, że Bitcoin to młoda technologia i inne pseudonaukowe bzdety. Tak jakby technologia miała wpłynąć na to, że cena będzie rosła i osiągnie ATH. Może i bitcoin czy inne krypto mają sens jako środek wymiany kapitału, ale nijak się to ma do kursu i spekulacji. Równie dobrze bitcoin może być wart 12 centów jak 12k USD. Technologia nie ma tu nic do rzeczy.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 10
@niepodszywamsiepodbiauka: więc w czym problem by zrobili SWAP do innego łańcucha np na coś bardziej nowoczesnego przecież są algorytmy teraz bardzo szybkie. Proponował bym im zamianę na łancuch np taki jak Digibyte praktycznie błyskawiczne przelewy. Tak naprawdę jeden #!$%@? byle by się nazywało BTC i publika to chwyci.
Może i bitcoin czy inne krypto mają sens jako środek wymiany kapitału


@Cybher1: Nie mają najmniejszych xD Przecież zwłaszcza Bitcoin nie ma znamion pieniądza, są fatalnym środkiem płatniczym, adaptacja w tej sferze wręcz jest w odwrocie. Za to wręcz nienawidzę Bitcoina - spłycił całą ideę decentralizacji i blockchain (z którym już całkiem nie ma nic wspólnego) do roli 'waluty' i to wręcz ułomnej więc przynajmniej z dopiskiem 'krypto'. Najgorsze że media
bitcoin zacofany? cos mi nie gra, posylam btc na drugi koniec swiata i place 0.2$ jak mi sie nie spieszy i 0.5$ jak chce szybko, co Wy jeszcze chcecie? jakich funkcji chcieli byscie uzywac? amelcio dwa dni temu #!$%@? jaki to bitcoin badziewiasty bo dales 0.000001$ fee i nie przeszlo w 15 min, dlaczego nie poslales Twoim Hexx czy jak to sie tam nazywa? dlatego ze to #!$%@? nie dziala. mamy inne