Wpis z mikrobloga

@EkspertPKO
Dlaczego przy zakładaniu konta Pan nie zapytał od razu jaki chcę wizerunek karty?
Jak uruchomić logowaniem palcem?
Nie mam pomysłu na PIN dlatego zgodziłem się, żeby przyszedł z kartą - na razie dostałem tylko kartę.
@ethize Touch ID uruchomisz w ustawieniach aplikacji IKO, polecamy nadać PIN samodzielnie - po prostu będzie szybciej, możesz także w tym celu skontaktować się z naszą infolinią (800 302 302). Natomiast kartę z wizerunkiem można zamówić również samodzielnie, koszt karty z wizerunkiem to 14,90 zł.
@EkspertPKO Dziękuję, z tego co doczytałem usługa jest płatna 30gr za SMS. Czy jest możliwość uruchomienia pakietu za 0zl a następnie ustawienia limitu, żeby płatnych powiadomien nie wysyłało kiedy skończą się darmowe
@EkspertPKO


Obecnie zastanawia mnie czy płacenie kartą w internecie tzn. podawanie kodu CVV2 jest bezpieczne. Czy strona internetowa np. aliexpress będąca w posiadaniu takich danych karty nie będzie mogła doić ile zechce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ethize, płatności są bezpieczne o ile zastosujesz podstawowe zasady bezpieczeństwa związane z płatnościami przez Internet. :)
Po dokonaniu płatności za zakupy, możesz sprawdzić, czy w danych konta AlliExpres została zapisana Twoja karta płatnicza. Jeśli tak - proponujemy jej odpięcie. :)
Możesz też zmniejszyć limity na operacje internetowe, po wykonaniu operacji i zwiększać je tylko wtedy, gdy będziesz chciał zapłacić kartą przez Internet.

Więcej na temat bezpiecznych zakupów przez internet znajdziesz m.in.