Wpis z mikrobloga

Tęcza?

To już pedalskie są wymysły
Komu to szkodziło, że normalnie było pusto, szaro
Ludziom do twarzy przynajmniej pasowało
Jakieś kolory dla pedałów,
ma być czarno- biało, ma być czarno- biało
A najlepiej szaro- szaro
Jedna rasa szara, jedna szara masa
Co jednak z mózgową wspólnego wiele nie ma

To jest Polska!
Witamy nad Wisłą
To są nasze bilbordy
To są nasze kościoły
A to to takie ni to lasy ni to wysypiska
A to czarne nad wszystkim

To co tak dymi i się kiwa
To jest nasza tęcza

Była niegrzeczna, więc trochę się spaliła

#misterd #tecza #lgbt #punk #hiphop #muzyka
R.....S - Tęcza? 

To już pedalskie są wymysły
Komu to szkodziło, że normalnie był...
  • 19
@RubinWwa: no ciekawe, bo po pierwsze pedofile nie wykazują pociągu do męskiej seksualności tylko do dziecięcej, niezależnie od płci i gwałcą to dziecko, które im najłatwiej. Po drugie nawet wśród dorosłych heteroseksualistów zdarzają się epizodyczne stosunki homoseksualne (są na to badania), które o ich biseksualizmie czy homoseksualizmie nie świadczą.

Także tak, prymitywnie zakładasz, ale rozumiem, że wizja świata i edukacja ci na więcej nie pozwala.
@iAmTS: Aha, czyli wedlug ciebie nie istnieje pedofilia homoseksualna i heteroseksualna, jest po prostu pedofilia xD

Przykro mi, ale twoja edukacja to byla tylko propaganda, ale spokojnie, mozna sie z tego wyleczyc, tylko trzeba po prostu zaczac myslec.
@iAmTS: Czyli nie istnieje cos takiego jak pedofil ktory gwalci wylacznie dziewczynki, lub wylacznie chlopcow, i w twojej glowie jest to "wiedza medyczna". Nie wymagam za wiele od was, ale serio, az tak glupi jestescie?
@RubinWwa: a kto powiedział, że "nie istnieje". Nie można jednak wyciągnąć wniosku, że dany pedofil jest homoseksualistą bądź heteroseksualistą po jednej czy dwóch ofiarach. A ty zdaje się w pierwszym komentarzu do którego się odniosłem przypisałeś homoseksualizm wszystkim gwałcicielom dzieci tej samej (swojej) płci.

Kto jest głupi to widać po wyciąganych wnioskach.
@iAmTS: No tak, jesli dla ciebie seks miedzy osobami tej samej plci nie jest homoseksualny, ergo uprawiajacy go nie sa homosekualistami, to nie mam pytan, dzieki za kolejna zabawna anegdotę o idiotyzmie lewakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RubinWwa: i znowu. Stosunek homoseksualny nie zawsze świadczy o homoseksualizmie osób go uprawiających. Pewnie w większości tak, ale nie zawsze. Plus pedofilia komplikuje sprawę.

Ty naprawdę nie chcesz się niczego dowiedzieć, dajmy sobie po czarnej, nie mam ochoty z betonem gadać. Weź poczytaj trochę, najlepiej po angielsku.

jesli dla ciebie seks miedzy osobami tej samej plci nie jest homoseksualny, ergo uprawiajacy go nie sa homosekualistam


No właśnie nie ergo, a pierwszego
Stosunek homoseksualny nie zawsze świadczy o homoseksualizmie osób go uprawiających. Pewnie w większości tak, ale nie zawsze.


@iAmTS: wylaczajac jakis gwalty w wiezieniach, gadasz straszne bzdury. Twoje argumenty to bełkot przemądrzałego przygłupa, "doczytaj se" "doedukuj sie", co mam doczytać? Jakies teorie Magdaleny Środy? Anny Grodzkiej? Przeciez ty sie tak kompromitujesz ze na twoim miejscu usunalbym te posty i wiecej sie odzywal na takie tematy
@RubinWwa: nie będę człowieku dla ciebie zbierał źródeł, bo jakość wyciąganych wniosków sugeruje, że to strata czasu. Zobacz choćby tu na początek.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_orientation

Masz tam źródła i badania na temat tego dlaczego nie każdy stosunek homoseksualny świadczy o homoseksualiźmie uczestników, dlaczego pedofilia nie ma związku z orientacją itp.

Skończ #!$%@?ć o jakichś Środach i lewactwie a poszukaj trochę badań np. na stronie APA. Wiem, że moje gadanie o tym, że masz
@iAmTS: Jesli osobnik plci meskiej chce zgwalcic drugiego osobnika plci meskiej, zaczyna stosunek homoseksualny, a wiec jest homoseksualista - osoba ktora uprawia stosunki homoseksualne. Koniec kropka. 2% homoseksualistow popelnia 40% gwaltow na dzieciach. Pokaz mi prosze badanie ktora dowodzi ze jest inaczej, i pierwsze zdanie jest nieprawdą.
zaczyna stosunek homoseksualny, a wiec jest homoseksualista - osoba ktora uprawia stosunki homoseksualne


@RubinWwa: ty nic nie rozumiesz.

Wśród osób które uprawiały kiedyś seks homoseksualny, tylko część jest homoseksualistami. Seksualność jest na tyle skomplikowana, że są osoby które np. raz w życiu, albo dwa, albo x uprawiały taki seks a nie czują obecnie pociągu do tej samej płci. Nie da się tak łatwo zmierzyć tego. Dlatego wniosek "uprawiam seks homo =
@RubinWwa: Może zacznijmy od tego, że to 40% to była liczba chłopców, którzy doświadczyli molestowania zaś 60% to były dziewczynki.
Raz to badanie było robione na około 32 osobnikach.
Dwa jego autor wycofał się z swoich słów gdy wyszło pare innych badań korygujących te wyniki.
Trzy autor tego badania wyraźnie zaznaczył, że na wynik badań wpływa milion czynników, jak choćby to, że pedofile nie są wybiórczy w swoich ofiarach i wybierają