Wpis z mikrobloga

Różowa na dzień chłopaka chce mi zafundować skok na bungee w tandemie. Mimo że to dopiero za dwa tygodnie, to od momentu jak mi o tym napisała trzesą mi się nogi i ręce i nie mogę spać. Dotychczas najbardziej ekstremalne rzeczy jakie miałem to jazda Hyperionem, i innymi ekstremalnymi atrakcjami w Energylandii... Boję się, jednak z drugiej strony jestem ciekawy tego uczucia - u mnie ciekawość wygrywa z strachem XD #bungee #bojesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 21
@Dziekciu: wpadaj kumplu, na hasło usuń konto masz zdjecia i film u mnie gratis ;)
Obiecuje ze przezyjesz i bedziesz sie bawił znakomicie. Jak masz wątpliwości to obczaj sobie nasz kanał na youtube - bungee krakow ;)
@maQus Kurła, my jedziemy do Zakopanego, ale może zmienimy kurs na Kraków, ogólnie rzecz ciekawa, bo przez wasz kanał idziemy na bungee, bo wysłałem jej filmik jak skaczesz z wanną, a ona do mnie ze w sumie to ona chce skoczyć ze mną
@maQus to coś pokombinujemy, bo wiem jak ona się nakręciła na ten skok, a dodatkowo chce mi go zafundować na dzień chłopaka, więc trzeba wykorzystać okazję. Jak ma na imię twój kolega, który też jest na filmikach? Dla niego moja wada nie będzie problemem? XD