Wpis z mikrobloga

@osiemsetjeden: na @xandra to uważaj - kiedyś wzięła zlecenie od jednego mireczka, ale jak przekalkulowała że hajs w stosunku do poświęconego czasu się nie zgadza to się wycofała przy zbliżającym się terminie oddania tematu. Jak się zrobiła afera to ratowała sytuacja i finalnie chyba to zrobiła.

@sorasill to solidna i sprawdzona marka. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na @xandra to uważaj - kiedyś wzięła zlecenie od jednego mireczka, ale jak przekalkulowała że hajs w stosunku do poświęconego czasu się nie zgadza to się wycofała przy zbliżającym się terminie oddania tematu. Jak się zrobiła afera to ratowała sytuacja i finalnie chyba to zrobiła.

@sorasill to solidna i sprawdzona marka. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@marcel_pijak: jak już klakierujesz @sorasill'owi to nie oczerniaj xandry, bo
@Kocury: to nie jest klakierowanie. Korzystałem z jego usług i byłem bardzo zadowolony.

Z xandrą była afera, która szybko została usunięta.

Na tej podstawie napisałem komentarz - nic złego. Tylko żeby uważał.
Z xandrą była afera, która szybko została usunięta.


@marcel_pijak:
skoro wpisał z aferą został usunięty przez klienta, to można przyjąć, że sprawa została wyjaśniona i traktować jako niebyłą. Powoływanie się na usuniętą aferę... takie argumenty są raczej wątpliwe i widzę tu potencjalne zniesławienie z art. 212 kk. Oczywiście to nie mój problem, podziwiam tylko odwagę, bo jakby mi ktoś tak szargał opinię, to zrobiłbym konfrontację bardzo szybko. Wiesz, nie tylko @
@Kocury @marcel_pijak proszę mnie nie wołać za każdym razem lub usunąć @ poprzedzającą nick, mnie to tam ryba. OP się pytał wycenilem, więcej fejmu mi nie trzeba.


@sorasill: to może byś tak sam zasugerował swojemu klakierowi/klientowi, żeby nie oczerniał konkurencji? Nie musisz tego robić, ale swoje zdanie przedstawię w każdym takim wątku.
To twój kolega? Taką strategię macie na konkurencję?
sorasill: ja Cię tylko raz wołałem. To @Kocury ma problemy emocjonalne.

Mam prawo ostrzec innego mirka przed niesolidną osobą, która bierze zlecenie i się z niego nie wywiązuje.

To nie jest żadne zniesławienie ani zdyskredytowanie tylko prawda więc wsadź sobie te numerki kodeksu w dupę.
sorasill: ja Cię tylko raz wołałem. To @Kocury ma problemy emocjonalne.


@marcel_pijak: wyłącznie stwierdzam fakty.

Mam prawo ostrzec innego mirka przed niesolidną osobą, która bierze zlecenie i się z niego nie wywiązuje.


@marcel_pijak:
nie masz dowodów, więc na moje pomawiasz

To nie jest żadne zniesławienie ani zdyskredytowanie tylko prawda więc wsadź sobie te numerki kodeksu w dupę.

j/w dla mnie to wygląda tak jakbyście się zgadali, bo xandra jest lepsza
@Kocury nie poznaliśmy się osobiście, praca w celach charytatywnych o ile dobrze pamiętam jeśli chcesz znać szczegoly, robię małe dobre rzeczy, pracuje i robię to dobrze ludzie mnie polecają. Nie wdrażam się w dyskusję na temat tego co #!$%@? w wątku "wiadomo jakim" bo było to słabe. Nie potrzebuje też abyś sugerował mi czarny marketing, tak to nie działa. Dbam o swoje sam, nie potrzebuje poklasku i przyklaskuje obok.