Wpis z mikrobloga

Ale mnie ten reportaż w #uwaga #tvn zdenerwował. Gościu kupił na licytacji komorniczej mieszkanie. W mieszkaniu oczywiście madka z gówniakiem, która nie chce się wynieść, nie płaci i jeszcze ma pretensje że ją ten nowy właściciel nachodzi.

Redakcja Uwagi podchwyca temat i co robi? Niepłacącą matkę przedstawia jako ofiarę systemu i właściciela, a następnie kontaktuje się z właścicielem mieszkania i zadaje populistyczne, żałosne pytania w stylu: dlaczego Pan nachodzi tę rodzinę, czy wie Pan że dziecko się stresuje itd.

No ja #!$%@?, gość kupuje mieszkanie i państwo ma go autentycznie w dupie a matka za darmo sobie mieszka. Do pracy nie pójdzie dlaczego? Bo ten właściciel jej coś z mieszkania wyniesie. A czemu nie wynajmie mieszkania? Bo nie ma pieniędzy. A czemu? Bo nie ma pracy ¯\_(ツ)_/¯

#patologiazewsi
  • 3
@Rst00: Oglądałem teraz właśnie powtórkę tego materiału. Co za debilizm. Kupił legalnie mieszanie za swoje pieniądze a nagle ktoś tam mieszka, nie płaci nic i go wygania i jeszcze przedstawiają go jak jakiegoś kryminalistę, który ich tam nachodzi. Nie dziwie mu się wcale.