Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirasy - ale mam miłą historyjkę na wieczór. Dziś mój syn (lvl 10) zapytał czy może się poszwendać z kumplami po lekcjach. Zgodziłem się oczywiście bo to bardzo rozsądny syn. I poszli w trójkę (wszyscy w tym samym wieku). Wrócił po kilku godzinach. I co się okazało - kolesie zrobili sobie pieszą wycieczkę po salonach samochodowych. Mieszkamy w Bydgoszczy - i tu jest w jednym miejscu kilka różnych salonów obok siebie - ale jednak to kawał drogi od naszego domu. I teraz co najlepsze, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło - pracownicy tych salonów byli dla nich bardzo mili - znikąd ich nie przegoniono. Wręcz przeciwnie - opowiadali im o autach, pozwalali posiedzieć w środku itp. Syn wrócił z następującymi wnioskami:
  - Jaguar - najładniejszy salon, ale samochody średnie
  - Ford - spoko - dostali gorącą czekoladę - i posiedzieli w fajnych SUVach
  - Skoda / VW - dostali wizytówki i katalogi - najładniej u nich pachniało)
  - Audi - dokładnie obadali ofertę i dostali katalogi
  - BMW - zdecydowanie wygrało - dostali krówki z logo BMW i obsługa była najmilsza. No i najfajniejsze auta.
  I co fajnie nie? I to w Polsce. Tak miło i normalnie.

  PS. Przyszła mi jeszcze jedna refleksja do głowy - kiedy ja w jego wieku biegałem po tych samych ulicach nie było raczej opcji żeby zobaczyć zagraniczne auto. Jak ktoś bardzo chciał to się pisało takie listy do różnych firm samochodowych po angielsku z prośbą o przesłanie materiałów promocyjnych. Teksty tych listów i adresy krążyły po podwórkach w specjalnych zeszytach. Jak miałeś szczęście to mogłeś sobie odpisać. Chciałbym zobaczyć teraz taki zeszyt i to jakie tam były głupoty powypisywane. Co dziwne czasem coś przysyłali.

  #bmw #skoda #audi #jaguar #ford
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  – Ale pięknie pachnie. Maciek, co gotujesz?
  – Wodę.
  – Ale się zrobiła świąteczna atmosfera. U nas na Wigilię zawsze była woda. Ojciec już 2 dni wcześniej zbierał śnieg do miednicy. Ale aromat, czego dodałeś?
  – Soli.
  – Mmm, klasyka.

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Uwaga, uwaga - OP DELIVERED ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Dotyczy wpisu https://www.wykop.pl/wpis/35232737/rowno-31-lat-temu-bylem-z-dziadkiem-na-spacerze-gd/
  Zgodnie z sugestią @toldi_84 zrobiłem z dziadkiem nowe zdjęcie - 31 lat i kilka dni później od oryginalnego z 16.09.1987.

  pokaż spoiler Moje #pokazmorde takie połowiczne - nie widzę potrzeby dzielenia się wizerunkiem na portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie prócz normalnych ludzi przesiadują również creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zresztą kto mnie zna z różnych wykoparty, ten wie jak wyglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■


  Zawołam plusujących i komentujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #chwalesie #starezdjecia #wroclaw #nostalgia #rodzina
  pokaż całość

  odpowiedzi (143)