Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykaliśmy się jako kumple. Bylismy tez na wycieczkach. Tam próbował zainicjowac seks, ale mu nie wyszło. Pewnego dnia on "zrozumiał" że mu się naprawdę podobam. Tak jakby wczesniej probował dla sportu czy coś...
Chociaż wcześniej chodziliśmy do kina to teraz miała być nasza "pierwsza randka".
Poszliśmy na fajny film o miłości. Za bilet ja płaciłam, tak jak zawsze zresztą. Potem poszliśmy do pubu i mieliśmy taką krzyżówkę i on w jednej odpowiedzi "dla żartu" wpisał jako odpowiedź "k***a". co wtedy mnie tak nie zażenowało, bo byłam zauroczona i lekko pijana. Teraz mnie to żenuje. Potem postawił mi słodkie napoje i tak chodząc po pubach (nie wiem czy celowo, ale teraz myślę, że tak) usiedliśmy w pubie na przeciwko gdzie pracowała jego była dziewczyna i tak się dziwnie składa, ze tam często jest jej matka (taka rozrywkowa) i oczywiście ona poznała mego delikwenta, bo siedzieliśmy na zewnątrz (nie wiem czy on tego chciał, całkiem mozliwe) i ona podchodzi i zaczyna z nami gadać, on wesoło sobie gada, pyta czy ta jego ex nadal mieszka zagranicą.Jak poszla to potem ja obgadal,że mu czegoś nie oddała. Tę byłą tez kiedys obgadywał,że dziwna. Taka nasza randka. aha i jeszcze wcześniej sam mi mówił, że jak byłam w wc to gadał z barmanką z Ukrainy i ją popytał o parę spraw (a barmanka była ładna, to już ja zauważyłam), on powiedział, ze po prostu tak towarzysko zagadał. Hmm...
Potem byliśmy już na przystanku i on taki wstawiono próbował mnie całować i wkładać rękę w spodnie, konkretnie mój tył. Chciał żebym pojechała z nim do jego domu a to była niedziela i w ogóle nie rozumiał, że chcę sie wyspać do pracy i nie mam ze sobą swoich rzeczy, ubrań na poniedziałek. Odebrał to jak cios, robił sceny, że mu przykro. Było ważne tylko to, że on chce, a nie jak ja wstanę i czy sie wyśpię.
Jak to wszystko wygląda z boku? Ja jestem jakaś spięta czy to rzeczywiście była beznadziejna randka i mu tak naprawdę nie zależy tylko chciał się pokazać na mieście z jakąś dziewczyną i to matce byłej? 0_0
Aha i wstawiony powiedział, że coś do mnie czuje. Tylko, ze on jest dla mnie niewiarygodny, nie wiem czy gra czy jest sobą, no i ten alkohol.. #podrywajzwykopem #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 40