Wpis z mikrobloga

Chcecie dać przywileje parze facetów? A dlaczego nie trójce facetów? A dlaczego nie dwójce kobiet i kozie? Przecież metoda przesuwanego horyzontu (tudzież powolnego gotowania żaby) to modus operandi lgbtqwerty. Dziś przywileje małżeństw, jutro adopcja a pojutrze legalizacja trójkątów (bo niby dlaczego nie?) i zmiana płci dzieci wedle widzimisie rodziców (to się już dzieje). #


Chcecie dać ludziom pistolet do obrony? A dlaczego nie czołg? A dlaczego nie rakietę balistyczna?

Przecież metoda przesuwanego horyzontu (tudzież powolnego gotowania żaby) to modus operandi zwolenników dostępu do broni. Dziś pozwolenie na pistolet, jutro karabiny maszynowe a pojutrze czolgami będą jeździć (bo niby dlaczego nie?) i dawanie dzieciom broni wedle widzimisie rodziców (to się już dzieje).




#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #lgbt
prawarekasorosa - > Chcecie dać przywileje parze facetów? A dlaczego nie trójce facet...

źródło: comment_NYCpveXI0NDy79u14oyWN8PWRUHEpgFf.jpg

Pobierz
  • 40
@prawa_reka_sorosa: tyle że ja się odwoływałem do konkretnego przykładu esksalacji żądań; nie uogólniałem. To że nie ma ogólnego prawa konsekwencji wydarzeń nie znaczy że nie ma konkretnych przykładów gdzie takie konsekwencje są.
@prawa_reka_sorosa: Hm. O jej nadamy temu nazwę "przesuwania horyzontu" i będziemy w to bić. Faktem jest, że w wielu państwach następowały po sobie takie rzeczy jak:
1) dekryminalizacja homoseksualizmu
2) związki partnerskie
3) adopcje przez pary homoseksualne

Tak jakoś to jest, że wiele krajów to przeszło. A może coś bardziej z naszego podwórka: rząd przyzna podwyżkę grupie x, to więcej grup zaprotestuje. Spełnienie żądań porywaczy raczej nie pozostaje bez wpływu na