Wpis z mikrobloga

@WojtasWojtas123: Mobile Vikings - 25zł/mc, a w zamian dostajesz wszystko no limit oraz 15GB KUMULUJĄCEGO SIĘ INTERNETU. Możesz włączyć autodoładowania, przez co nie martwisz się kiedy trzeba kupić doładowanie, a w zamian dostajesz dodatkowy 1GB internetu. Działają na antenach play, więc no zasięg pewnie masz, skoro jesteś w Play już 7 lat. W razie pytań pisz, a chętnie odpowiem. Jeśli zainteresujesz się ofertą to napisz w prywatnej wiadomości, gdzie poproszę Cię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WojtasWojtas123: @Czipsu: jeśli potrzebujesz dużo netu to tylko Orange free na karte. Kolega zapomniał dodać że dostajesz 30GB na start nie 15. 15 jest w pakiecie bo limit a kolejne 15 za doładowanie potrzebne do uruchomienia tego pakietu. Niestety brak MMS w tej ofercie.

Ps tak "slabo" tylko przez miesiąc później jak masz pakiet cykliczny (który sam się odnawia) dostajesz +1GB co miesiąc.
Mobile Vikings - 25zł/mc, a w zamian dostajesz wszystko no limit oraz 15GB KUMULUJĄCEGO SIĘ INTERNETU


@Increev: co to znaczy kumulującego? Jak nei wykorzystam to przechodzi? A jak wykorzystam wszystko to jest dalej net z lejkiem, czy kaput?
Po jakich nadajnikach to lata?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@50HerbatGreya: odpowiem po kolei: na przykładzie : w pierwszym miesiącu dostajesz 15gb neta. Po miesiącu zuzyjesz 10 więc zostaje Ci 5. Czyli w kolejnym miesiącu masz 15gb nowe + 5,które Ci zostało z tamtego miesiąca. Ja po kilku miesiącach mam już 40GB. Tylko należy pamiętać, by wcześniej doładować, bo może przepaść. Albo włączyć autodoładowania, co jest imo świetną opcją. Podlaczasz konto do karty płatniczej i pobiera Ci opłatę tak jak np
@WojtasWojtas123 ja miałem z nimi podobna sytuację. Na poczatek zeszli mi do 35 zl z tego co pamietam za miesiac, co i tak bylo dla mnie za duzo. Zamowilem sobie karte w vikings i w tym momencie musieli sie jakos dowiedziec, ze przenosze numer bo na drugi dzien mialem telefon i 25zl dali to samo co wtedy bylo w wikingach czyli 5gb internetu i nielimitowane rozmowy i smsy. Ostatecznie zostalem w playu