Wpis z mikrobloga

Jak pojadę na wieś do rodziców, to nie mogę połączyć się z grą (neostrada). U mnie w mieszkaniu działa bez problemów (kablówka). Crash'y też nie mam. Może pojedyncze przypadki. Raz na miesiąc lub mniej.
Problem wygląda tak, że gog się nie uruchamia, potem wyskakuje komunikat o problemie i że najnowszą wersję goga mogę ściągnąć z neta. Następnie uruchamia się gog. Wchodzę do gry, a tutaj to loteria. Przeważnie, to nie odnaleziono profilu, błąd połączenia, etc... Jak już uruchomię grę, to wymiana zadania mi nie działa, bo wymieniam i to samo zadanie dostaję. Restart gry czasem pomoże i dostaję nowe zadanie, a czasem nie.
Podejrzewam, że problemem jest połączenie, a raczej jego stabilność. Router jest w tym samym pokoju co komputer i jest zawsze 5 kresek zasięgu. W heartstone takich problemów nie mam. Jakieś rady?
#gwint
  • 4
@OrangeEkspert: Hearthstone działa dobrze. Innych gier wymagających połączenia z internetem nie mam. Przeglądarka, oglądanie streamów i ściąganie dużych plików jest ok. Jedynie z Gwintem mam problem.
@Pawery1: prosimy w takim razie odinstaluj z dysku aplikację GOG Galaxy oraz wszystkie jej ustawienia poza zapisami stany gry po czym zainstaluj ją ponownie. Jeżeli to nie pomoże to prosimy o kontakt ze wsparciem technicznym GOG'a.