Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę zrozumieć tego że dziewczyny po dwóch godzinach picia wódki na imprezie chcą uprawiać seks i sygnalizują to w sposób bardzo nachalny i oczywisty, mój mózg spierdoksa nie jest na to gotowy a wartości wpojone za dzieciaka nakazują mi zwalić konia w domu zamiast wsadzać penisa w kobietę poznaną 2 godziny temu, raz nawet zostałem zwyzywany od gejów bo uraziłem jej dumę.
Oczywiście nie tylko kobiety się tak zachowują, bo faceci również może nawet na większą skale.

Nie pasuje do tej atmosfery, nie zrozumiem tez nigdy tego, że ludzie prowadzą na tinderze seksualna rozmowę i wprost umawiają się na seks, ale wcześniej idą na jakiś krotki spacer czy kolacje wprowadzając fajną atmosferę tylko po to, żeby później uprawiać ostry seks dławiąc się własnymi sokami

Chyba dlatego na zawsze pozostanę dziwakiem bo zupełnie się w tym nie odnajduje, a takie zachowania są coraz częstsze.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kajtusS: jak masz problem z albedo to polecam jedzenie mandarynek, bo mają bardzo mało i praktycznie nie czuć. Odstaw pomarańcze i grejpfruty (pomarańcze czasem możesz a grejpfruty odstaw zupełnie)
@Mickeyickey: mi chodzi o libido po alkoholu. Nie kazdy staje sie po alkoholu napalony. Ja np. Nigdy nie umialam zrozumiec ludzi, ktorzy na imprezach po alkoholu szli do toalety uprawiac seks albo konczyli po zabawie w klubie wieczor razem w mieszkaniu jednej ze stron. Jak ja sie napije, chce mi sie spac i nie mysle nawet o wspolzyciu. Wiec to co pisze OP nie jest zgodne z prawda do konca
@Mickeyickey: po alkoholu tak samo jak i bez niego, nie jestem na tyle wyluzowana, zeby rzucic sie na obca mi osobe. Ale dla mnie seks sie ogolnie laczy z duzym zaufaniem do drugiej osoby. Nie.ma.opcji, zeby mi puscily hamulce albo cos. Moje bariery w mozgu sa zbyt silne. A cialo idzie w pelni za mozgiem.