Wpis z mikrobloga

@papiez_: Pieniędzy jak pieniędzy, bardziej rzecz w tym, że po wypiciu kilkudziesięciu próbek straciłem możliwość oceny kolejnych i było mi w sumie wszystko jedno co piję ;)

Ale jak bym miał czas, to bym też chciał więcej, przynajmniej całą sobotę bym sobie kupił.
@jamtojest: sama formułą jest zajebista, ale np. średnia alko w piwach (chyba ktoś na jepiwce wyliczył) oscylowała między 8-9% na każdej sesji xD z tych 50 czy 60 próbek spróbowałem chyba z 30 paru i nie dość, że się zbomiłem srogo to po 10 kieliszku było mi wszystko jedno tak jak mówisz. No i na to wszystko są 4h.
@jamtojest: będę w sobotę rano. W zeszłym roku po tej jednej sesji wytoczyliśmy się ze znajomymi nawaleni jak ruska armia gwardyjska idąca na Berlin, szczególnie, że to była sesja z najwyższym woltażem piw. Podziwiam zdrowie idących na wszystkie.
np. średnia alko w piwach (chyba ktoś na jepiwce wyliczył) oscylowała między 8-9% na


@papiez_: W tym roku jest to poniżej 8% ale to i tak niemało. Moim zdaniem jest nieco za dużo piw, takie 30 na sesję by starczyło.

Nie, nie szkoda mi kasy. Raz się żyje i raz się dochodzi do siebie po tej "degustacji" xD
@papiez_ bo pić trzeba umić ( ͡º ͜ʖ͡º). W sumie muszę sobie listę zrobić co chcę, bo wiadomo jak to będzie potem xD. Jeszcze rano w pociągu rozpijamy pare piw, więc będzie wesoło...