Wpis z mikrobloga

@Willy666: musisz potraktować myszkę jak touchscreen i "przesuwać" po interfejsie, gdzieś tam była ikonka od tego. nie pamiętam już dokładnie bo #!$%@?łem niedługo potem. zmiana kanałów działa w identyczny sposób - myszka, wszędzie myszka.
@alienv: a kiedy się tym bawiłeś? Może to była jakaś przedpotopowa wersja. W aktualnej bardzo ładnie się wszystko obsługuje pilotem, ale kurde nie ma w ogóle opcji logowania. Jak będę w domu to pyknę picrela.
@alienv teraz nie daje się używać myszką ;) Chyba ogarnąłem sprawę, poszedłem na rympał, wykupiłem pakiet na komputerze, automagicznie się zsynchronizowało z boxem. Jestem, szczerze mówiąc, pod wrażeniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Willy666: no za moich czasów inaczej zupełnie wyglądało ( ͡° ʖ̯ ͡°) nieźle, faktycznie wygląda na używalne. Czyli synchronizuje się kontem Google?
@Willy666: EPG przy praktycznie brakiem używalności to relatywnie mniejszy problem, ale faktycznie boli. Trochę smutłem bo niedawno się z nimi pozegnalem a mialem pakiet z czasow gdy był 5zł tanszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) tyle przegrać
mialem pakiet z czasow gdy był 5zł tanszy


@alienv: to była naprawdę dobra oferta. Od początku roku zrezygnowałem z tv-sat, jadę na naziemnej. Mnie to różnicy nie robi, i tak telewizji nie oglądam (nie licząc tych Elevenów), ale żonie to by ten pakiecik rozszerzony przypasował w 100%.