Wpis z mikrobloga

Apple wprowadza rewolucje w nowym ios12!
Otóż w nowej odsłonie systemu została zaimplementowana funkcja... grupowania powiadomień ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

This is a future!

Wołam #android , żeby im łyso było :D

#ios #apple #iphone #smartfon

Na screenie podgląd jak było do tej pory, czasami po kilku godzinach można było przewijać pasek powiadomień niczym mikroblog.
Pobierz deeuss - Apple wprowadza rewolucje w nowym ios12!
Otóż w nowej odsłonie systemu zosta...
źródło: comment_RVcAF43KxKw3QkYoaUmuubpaqwH5xzpm.jpg
  • 20
@Thunderlane: Tak szczerze to jakie może mieć inne zastosowanie ekran główny? W sensie ten argument że na androidzie możesz go zmienić do mnie kompletnie nie trafia, bo nie wiem co innego chciałbym tam mieć zamiast właśnie ikon aplikacji.
@Stalker094: Ja np. lubię mieć czysty ekran główny z minimalnymi widżetami od pogody, kalendarza i wszystko pod jednym przesunięciem w górę. Na iOS możesz zrobić co najwyżej kompletnie pusty ekran. Po prostu dla mnie idea odseparowania listy aplikacji do odzielnego ekranu jest lepsza. Nie znoszę mieć ikon od aplikacji których nie używam bo np. jest to aplikacja typu "ustawiam raz i nigdy więcej nie muszę włączać". Prawie każdy launcher na Androidzie
@Thunderlane:

Ogólnie chodzi o posiadanie wyboru - coś czego chronicznie brakuje w iOS.


to fakt ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie znoszę mieć ikon od aplikacji których nie używam bo np. jest to aplikacja typu "ustawiam raz i nigdy więcej nie muszę włączać".


Jedyne rozwiązanie to wrzucenie takich apek w folder, ale to nie zmienia faktu że one tam dalej są.

Ale dzięki za wytłumaczenie, osobiście nigdy nie
Ja np. lubię mieć czysty ekran główny z minimalnymi widżetami od pogody, kalendarza i wszystko pod jednym przesunięciem w górę

@Thunderlane: Też tak myślałem, a potem się zastanowiłem - po co mam mieć pusty ekran po odblokowaniu telefonu? Przecież go odblokowuję, żeby coś na nim zrobić, a nie patrzeć się na tapetę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strean: Ale wiesz że Android to nie iOS i nikt ci nic nie narzuca? Jak chcesz to możesz zrobić sobie planszę z wywalonymi wszystkimi ikonami i nie używać widżetów, serio.
Ale wiesz że Android to nie iOS i nikt ci nic nie narzuca? Jak chcesz to możesz zrobić sobie planszę z wywalonymi wszystkimi ikonami i nie używać widżetów, serio.


@Thunderlane: IMO te gadżety są totalnie zbędne... iOS ma najlepszy setUp dla większości osób, czysty, prosty i bez zaśmiecających rzeczy po kupnie telefonu jak w androidzie.. milion preinstalowanych appek, milion gadżetów na 10 pulpitach.. masakra..a iOS od początku - prosto, czysto, intuicyjnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strean: Nie od dziś wiadomo że iOS to system projektowany dla stereotypowego Amerykanina - wszystko obcięte i uproszczone do bólu aby przypadkiem nic nie zepsuł. Ja podziękuję za coś takiego. Wolę mieć więcej opcji nawet kosztem tej rzekomej "intuicyjności" (widziałem już intuicyjność w wykonaniu Apple na MacOSie gdzie musiałem szukać w Google jak ustawić awatar z własnego obrazka bo jakiś geniusz wymyślił że trzeba przeciągnąć obrazek do okienka podglądu i nie
@Thunderlane: Jasne, każdy woli coś innego, kiedyś miałem też takie podejście, ale teraz jak troche lat minęło na karku i nie mam tyle czasu na zabawe, to wymagam od sprzętu ŻEBY działał i żebym nie tracił czasu na konfiguracje. W pracy pracuje na linuxie i czasem mnie ch** strzela jak coś się wysypie "tak, o po prostu" ... i tracę 1-2h na naprawę tego podczas gdy ważniejsze sprawy czekają ;>