Wpis z mikrobloga

Jade autobusem z grupa gimbazy i słucham jak dzieciaki rozmawiają między sobą o starszych ludziach.

jechałem autobusem, pisałem smsa, a jakas starsza kobieta nakrzyczała na mnie ze będę robolem bo używam telefonu

a mi kierowca autobusu kazał wyjść, bo rozmawiałem z mamą i krzyczał, ze jak nie wysiade to nie odjedzie

jakiś starszy pan zaczął mówić ze fajny mam telefon za pieniążki rodziców


WTF? Co z tymi ludźmi? Dzieci są jakie są, wiadomo że często „glupie” ale one jeszcze rosną, dojrzewają i uczą się zachowania itd. Po co ta ludzka zawiść i nienawiść OBCYCH ludzi względem nich?
Taki Januszowski ból dupy, ze dzieci maja lepiej od nich samych. #janusze
  • 15
@piter259: tak bardzo to. Najlepiej myśleć po januszowsku. "Sam gówno miałem to gówno dam swoim dzieciom".

Mój pra-dziadek taki był, potem dziadek (do dziś #!$%@? złośliwie o mnie i siostrze "wszystko majO"), moja mama szczęśliwie już przerwała ten łańcuszek frustracji.

I zaprocentowało. I ja i siostra radzimy sobie dziś świetnie. Rodzice dawali warunki do nauki to dzis tez "MajO wszystko" ale już za swoje :)
@nadwiczek: o to, to.

W sumie ten post i to słuchanie gimbusów przypomniało mi, jak sama byłam gimbusem, wracałam bardzo zmęczona ze szkoły z ciężkim plecakiem i przysypiałam w autobusie.

I nagle czuje jak ktos mnie sila sciaga z siedzenia. Jakis stary babsztyl :) Taka zmeczona, musiala usiąśc xD Faktycznie. Atakują dzieci, bo łatwo.