Wpis z mikrobloga

- Transseksualista zabił rodziców i psa bo nie podobała im się zmiana płci.
Wykop peel: tak się kończy właśnie tolerancja
- Geje gwałcili i maltretowali zaadoptowane dziecko
Wykop peel: takie właśnie jest pedalstwo. najpierw geje, potem pedofile. I jeszcze może z psem też by chcieli?
- Połowa księży ukrywała skandale pedofilskie łącznie z wojtyłkiem, przypadki pedofilii idą w tysiące na całym świecie
Wykope peel: nie generalizujmy, zaledwie 0,3% pedofilów to księża, reszta jest dobra
#bekazkatoli #bekazprawakow
po prostu hipokryzja lvl 3000
  • 19
@gwynebleid: Z 30 znalezisk jakie mi się wyświetliły żadne nie dotyczyło tego o czym mówisz ¯\(ツ)_/¯

No i by nazwać to hipokryzją- musiałbyś wykazać, że te sam osoby mówię nie generalizujmy księży oraz tak sie kończy tolerancja ¯\
(ツ)_/¯

Ja wiem, że jeśli uzna się nielubianą grupę społeczną (katole, prawacy, zydzi, cyganie, homoseksualisci) wrzuci do jednego worka, a następnie będzie się ją oceniać po przypadkach skrajnych to jest łatwiej, ale
@venomik: aaa sorry, rzeczywiście nie masz problemu z logiką tylko z czytaniem ze zrozumieniem (albo ja z pisaniem ze zrozumieniem) - "reszta jest dobra" ma w podmiocie "księży".
Dopisałem specjalnie dla ciebie, ale myślę że przez analogię można się jednak było jednak domyślić.
@gwynebleid no sorry ale moim zdaniem od kiedy rok szkolny sie zaczął to katogimbaza jest raczej w odwrocie. Czasem zdarzy sie jakas zorganizowana dyskusja tak jak dzisiaj bo piąteczek a tą najlepiej spędzić przed kompem jak na katolickiego przegrywa z wypoku przystało