Wpis z mikrobloga

Wolam @wloskiolgierd .
Z kim, wedlug tego cymbala z dzis rano, major byl tak bardzo napalony, aby nagrywac lajta i nie chcial zmienic zdania?
Wydaje mi sie, ze ten Rafalek zasrany, byc moze z udzialem Dominiczka, probuja wkrecic go w robienie strima z jakims patusem i zrobic na tym $.
Pasozyt nawet nie ma pojecia, kim jest ten osobnik, z ktorym wedlug Rafalka, tak bardzo chce wspolpracowac. Mysli chyba, ze mowa tu o Rututusie. Sami zobaczcie- 12min 30sek
#kononowicz
  • 17
@TimmiTimmi:
Moze probuja robic to, by urozmaicic kontent pasozyta i maja sszczere intencje. Jednak Rafalek nie powinien tego przedstawiac, jako decyzje majora (ktory nie ma pojecia kto to jest), tylko uczciwie przyznac, ze to ich pomysl. W koncu hejt na Dominiczka jest glownie z powodu nudy jego materialow. Mysle, ze dystansujac sie od tego (potencjalnie katastrofalnego) strima, rafalek rozgrywa to bezpiecznie, aby nie stac sie obiektem atakow, jak w przypadku lajta
@Docent_nauk: Jaki kontent ma ten Rafonix i co spowoduje ich wspólny lajt czy filmik?Tu nie ma dobrych intencji, tu raczej chodzi o $ i podmiankę na nowych widzów którzy by słali donejty.Jestem też ciekaw czy major wie, że kanał lajty i shoty boże jest podpięty pod jego główny kanał i ma pewnie monetyzację, bo wydaje mi się że myśli że to kogoś kto kopiuje.Koszulki pomijam całkowicie.Pr-owiec jest w tym wypadku żeby
@TimmiTimmi: @wloskiolgierd:
Mozliwe, ze jakis patus chce cos z nim nagrac, bo strimy ze Szkolnej zarabiaja calkiem dobrze, nawet z obecnym, nudnym kontentem. Patusy licza pewnie na niezla kase, calkiem jak Magiel w zeszlym roku, gdy chcial sie nachapac na Kononie, nie przypuszczajac nawet w swoich najgorszych snach, ze trafi na cwaniaka, ktory wezmie jego $sss i flache, zje jego obiad, czipsy i paczki, ukradnie garnek, a na koniec zadzwoni
@PZt37:
Moze ktos wkrecil tych dwoch debili, zwlaszcza Rafalka, bo ma fiola na punkcie celebrytow, nawet jakichs zjebow z polskiego Jutuba . Dominik raczej trzymalby sie z dala, gdyz jak wiadomo nie chce byc rozpoznany i lubi pozostawac w cieniu.
@Docent_nauk: Proszę się ode mnie odczepić. Osobiście, nie jestem za tym, by Major nagrywał z patusami i ja ręki do tego nie przyłożę. Oczywiście, screeny całego posta wykonane. 1 egzemplarz na policję za zniesławienie, celem ustalenia sprawcy, drugi dla Konona, by przeczytał Majorowi, jak bardzo jesteście wredni i kłamliwi, w stosunku do mnie.
@Docent_nauk: Nie mam zdjęć z celebrytami, a z przyjaciółmi lub po prostu artystami. W przeciwieństwie do ciebie, ja, zadaję się z osobami wartościowymi. Jeżeli robiłem sobie z kimś zdjęcia, to na pewno nie dla fejmu, lecz na pamiątkę. Często też jeździłem/latałem poza Polskę, by spotkać się z artystami, gdy miałem możliwość rozmowy z nimi.
Ale, co ja się będę tłumaczył takiemu chamskiemu użytkownikowi jak ty. Naucz się kultury i szacunku dla
@RademonPL:
Nie wiem nawet jak odpowiedziec.......
Myslalem, ze widzialem juz wszystko w zyciu, a tu nagle pojawia sie taki arcyjełop...
Moja jedyna porada to:
1. Zrob ksero. Kononowi zwykle to obniza cisnienie...
2. Cyknij se fotke z Ibiszem, albo inna Dowbor i wrzuc ja na swoje social media. Moze to cie uspokoi.....