Wpis z mikrobloga

@sweethart: Mnie by starczyło, by znała i uznawała moje potrzeby, a to dałoby jej odpowiedź co lubię. A jak lubię i dostanę nie spodziewając się tego, to już to może być romantiko. Albo coś co zapamiętała z naszej znajomości, coś co ceni we mnie, albo co ja cenię (ogólnie). Ogólnie dobre są ręcznie wykonywane prezenty, przy których się napracuje. W innym wypadku coś praktycznego, choć zwykle jak się zarabia to sobie
@sweethart: skoro tak to dobra, bo przewijam ten wypok i nic nie ma ciekawego! to zdradzę Ci sekrety nieerotyczne, skoro najlepsze patenty odrzucasz! ¯\_(ツ)_/¯

1. kurde miało być nieerotycznie
2. to też się nie nadaje
3. z dziewczyną/żoną nie wypada, i nie miało być erotycznie

4. Wykryj co lubi robić, zrób to lepiej od niego, przynieś mu efekt (byle nie do łóżka, bo erotycznie) - np. jak gra w warcrafta to
@nowywinternetach Z tym pierwszym jak najbardziej się zgadzam. Co do ręcznie wykonanych prezentów, to można dyskutować, bo nie każdy cieszy się z takich rzeczy, często są one tylko dla celów wizualnych A nie praktycznych. No i tak, kupowanie praktycznych rzeczy jest teoretycznie bez sensu, jeśli ktoś może sobie sam to kupic. Wyznaje tu zasade, żeby pytać czy ktoś czegoś potrzebuje, wtedy mam pewność że prezent będzie trafiony.
Co do ręcznie wykonanych prezentów, to można dyskutować, bo nie każdy cieszy się z takich rzeczy, często są one tylko dla celów wizualnych A nie praktycznych


@sweethart: Dlatego na początku mówiłem, że zależy czy romantykiem ten facet jest czy nie, bo jak jest to ucieszy się z czegoś co nie musi być praktyczne, a daje pamięć, wspomnienia, sentyment itd. A jak praktyczniej, to np. niektóre umieją wydziergać skarpetki ( ͡~
uh będzie czarnolisto ( ͡ ͜ʖ ͡)

@almet73 Od razu czarne myśli :D

Jak tak stawiasz sprawę, to chyba już wolę prezenty erotyczne xD wyjdzie najbezpieczniej i najlepiej dla mnie, dla niego, no i dla koleżanek. Przynajmniej wszyscy skorzystamy
Z albumu ze zdjęciami z różnych wspolnych wypadów?


@sweethart: Of course. Jeszcze jakby jakoś były fajnie opisane, że to robiliśmy, to było fajne, to pamiętasz. Takie powiedzmy szczególne momenty i przeżycia, czy odczucia. Albo coś zabawnego. Różnie, zależy od osoby. Ale myślę, że takie prezenty przydają się najbardziej na związkowe terminy jak valentines, a jak ma to być konkretne święto faceta, to coś takiego jednak dostosowanego pod niego. Każda powinna wiedzieć