Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Moje pierwsze spawanie w życiu złożyło się z potrzebą nowej ramy do Anety, która po roku drukowania praktycznie cała się rozsypała. Spawów nie pokazuje bo są tragiczne xD ale za to wszystko jest równo, trzyma winkiel i wymiary. Koszta: 27zł za 3m profilu 40x20x2, 15zl 1kg elektrod 6013 2,5mm, 19zł czarny spray i dojdzie do tego pewnie pół rolki filamentu na resztę części.
#druk3d #aneta8 #diy
Pobierz Philosohero - Moje pierwsze spawanie w życiu złożyło się z potrzebą nowej ramy do Ane...
źródło: comment_bwwQVobKgS3mHKp4vtdNWSVpSz97sc06.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damian_co_dalej: na tyle ile mogłem sprawdzić to trzyma :D resztą wyjdzie po złożeniu, w razie czego za 30zl kupię kolejny materiał i pospawam ponownie. Najwięcej miałem problemu z docinaniem na wymiar szlifierką kątową, bo nikogo nie znalazłem w okolicy z piłą taśmową, ale zostawiłem trochę zapasu i doszlifowałem do wymiaru.
@Issac wiesz ile to jest manualnej roboty pociąć profile, poskładać wstepnie, pospawać tak by naprezenia nie odkształciły całości, oczyścić spawy, pomalowac itd...

A ile to roboty rzucić duzy arkusz akrylu na ploter laserowy, kliknąć "wynij 36 formatek na anetA8" i zdjąć to po chwili do kartonu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZaQ_1: Gwintowane będzie, w razie jakiegoś rozkręcania raczej będzie to trwalsze niż używanie wkrętów. Jak na razie jestem w trakcie drukowania elementów, studia się zaczynają to w końcu będzie czas żeby coś podziałać ( ͡° ͜ʖ ͡°)