Wpis z mikrobloga

Hej mirki,
Szukam kolumn 2.0 do komputera, które nie będą mi szumiały. Pare dni temu kupiłem Edifier R2600, jednak w spoczynku są najgłośniejszym urządzeniem na biurku (komp jest pasywny). Zastanawiałem się żeby zamienić je na coś innego, co nie będzie tak szumiało, lub po x minutach nieaktywności "odłączy" prąd automatycznie do momentu puszczenia czegoś.

Co do brzmienia, to lubię bas w muzyce, a te Edifiery potrafią go dostarczyć. Więc mniej więcej takie, lub bardziej basowe brzmienie mi odpowiada.

Budżet jaki na to mam to do 700 PLN.

#audio #pcmasterrace #komputery #glosniki
  • 10
@Kalak: najlepiej jak bys nawet przez przedluzacz podlaczyl komputer i glosniki do gniazdka uziemionego... Wyedy mozliwe, ze szum przejdzie.
@Kalak: posiadam. Nie szumialy, ale dawno je spakowalem i czekaja na przeprowadzke, bo okazaly sie troche za duze i nie mam ich gdzie trzymac ;)
@Kalak: Przez rok stały na biurku jako głośniki komputerowe i nie pamiętam by cokolwiek było słychać.
Ale fakt, jeżeli jesteś wyczulony to w ciemno bym żadnych głośników nie kupował. Chyba że przez Internet z założeniem ewentualnego zwrotu.