Wpis z mikrobloga

@Crow7422: poprzedni właściciel tak zamontował, chciałem to prostować ale gazownik odradził. Jeździ i nie spadków mocy.
@rekoj: no pewnie że dużo, przecież jest ich od groma na sprzedaż i cały czas je produkują ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie w takim stanie to za 10k powinno pójść
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lew_archer: nie zrozum mnie źle, poprostu nie dał bym takich pieniędzy za 166 w gazie i z cai, stan stanem sam mam auto w świetnym stanie i w które było władowane masę pieniędzy w części, co nie znaczy że będę wolał za niego 40k gdy chodzi średnio po 17 ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@rekoj: Nie rozumiem Cię źle, tylko zastanawiam się o co Ci chodzi. Felgi złe, gaz zły, CAI zły (to nie CAI), ogólnie wszystko źle w samochodzie, którego nawet nie masz zamiaru kupić.

To nie CAI, fabryczny dolot byl w kiepskiej kondycji a nowy nie do dostania, postanowiłem go zastąpić rurą nierdzewną. Za tą rurą jest przepływomierz i fabryczna puszka z filtrem, nie chodziło tutaj o tuning tylko o szczelność.

Prawda jest
Tydzień temu sprawdzałem i na całym mobile.de były 2 sztuki, każda za ponad 10k euro


znam realia mobile.de i nasze, zobacz sobie ceny choćby e46 tam, a u nas ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Serio nadal uważasz, że cena jest z kosmosu?


@lew_archer: jest tyle warta ile ktoś jest wstanie za nią zapłacić. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lew_archer: Auto w bardzo dobrej konfiguracji, ale 30k nie dostaniesz. Już Ci powiem dlaczego.
30k mógłbyś wołać gdyby auto było w niemal idealnym, fabrycznym stanie, tak do 100kkm. Ktoś kto szuka takiego egzemplarza pod kocyk do garażu i na zloty od razu postawi na Twoim krzyżyk bo:
- 166 FL nie jest jakoś bardzo porządana jako youngtimer, a z gazem to już prawie w ogóle (mimo że to 3.2)
- bardzo
@Elessar: Za 15-17k ? W tej cenie nie znajdziesz zadbanej 166 z 2.4 JTD.

Nie jest to youngtimer bo ma 12 lat a nie 20. To jest mocny sedan z silnikiem V6 i pewną historią serwisową, nie dorabiaj mu łatki klasyka bo jeszcze musi sporo czasu upłynąć.