Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szpeju wyobraź sobie sobie że to już nasze trzecie (po 9 latach przerwy) więc nic mi to nowego

@KRISSVector zdjecie zostało zrobione w momencie kiedy była przyjmowana na oddział, byłem z nią do 7, nic się nie działo (znaczy brak skurczy) więc wróciłem chwilowo teraz do domu zająć się starszymi i pędzę znów.

@dorszcz całość akcji przeniosła się na oddział zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@herejon: i wyobraź sobie, że wychodzi na to, że mogliśmy się wyspać i dopiero teraz rano jechać, bo akcji póki co nie ma wcale. Powiem Ci ze wyśmienicie się śpi o 4 nad ranem z głową na uchwycie do butli z tlenem.
@gaaraddz, @Szpeju decyzja świadoma, jak najbardziej świadoma. Zawsze to kilka lat człowiek przedłuża sobie młodość. Co do kasy powiem Ci ze to jest sprawa drugorzędna, dziecko zje praktycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ostulemijo: bo wszystkie pozostałe elementy objęte są RODO i #!$%@?! I żeby ktoś kto lubi się #!$%@?ć o wszystko miał się do czego #!$%@?ć xD
@c3po z kasą najgorzej jak dwoje dzieci chodzi do zlobka/przedszkola, reszta przy tym to pikuś :D niby masz rację ale jak już odchowam moja dwójkę 1 i 4 lata to nie wiem czy będę chciał od nowa :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gaaraddz: moje 11 i prawie 9 mają, więc jest spór różnica. U mnie w domu było nas 3 braci i gdy najmłodszy miał 9 lat pojawił się brat 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla rodziców było to najlepsze co mogło ich spotkać, bo nasza trójka co chwila wylatywała z gniazda na studia i do pracy, a oni mieli młodego jeszcze przez kilkanaście lat w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@herejon: wszystko wskazuje na to że oksytocyna wejdzie jako główny gracz... (,)
@Blackhorn nie dla własnej egoistycznej przyjemności, dla dodatkowego pińcet+ i karty dużej rodziny, która będzie mnie uprawniała do wchodzenia na basen za 2 zł zamiast 11...wiec to nie jest tak jak myślisz.

A może jest? ( ͜͡ʖ ͡€)
@c3po: srodo, bo bez zdjęcia nie byłoby atencji? Nazwa oddziału też rodo? Nikt nie każe Ci robić pokażmordę, już odpieluszkowe zapalenie mózgu się zaczyna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)